Videá z DSLR a sivá obrazovka

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Libčo

Ahojte, mám problém a dosť súrny.
Včera konečne dorazila zrkadlovka Nikon D5100 a tak som natočil skúšobné video. Všetko klape ako má, až kým som sa ho nerozhol hodiť do Pinnecle 14 Ultimate (samozrejme ofi.). Po skopírovaní videa do PC video prehrávač normálne prehrá, ale Pinnacle mi pri jeho otvorení namiesto obrazu hodí iba sivý klip (screen).
Myslel som si, že to bude formátom (.mov), takže som ho holil do Formath Factory a snažil sa ho prekonvertovať do .mp4, no factory po spustení iba cca 5 s. začína s konvertovaním a následne už má dokončené na 100 %. Lenže toto "nové" video mi už neprehrá ani VLC (je to iba akoby snímok s príponou videa, vlc spustí prvý snímok videa, stojí a za 2 s sa vypne. Nefunguje žiaden z prehrávačov).
No a čo je najväčší problém ? Že zajtra potrebujem natočiť dlhopripravovanú vec na jednu akciu :/. Napadá vás prosím niekoho riešenie ???? ĎAKUJEM !
print screen:
[img]http://imgcdn.geocaching.com/cache/b8c1 ... =0.8510401[/img]
Libčo

(PC by to určite mal zvládnuť i7, 16 GB ramka ...)
Libčo

Nuž, nakoniec sa podarilo. Vyskúšal som niekoľko programov a s "Freemake Video Converter" kupodivu všetko funguje ... Nechápem, ale hlavne, že funguje :).
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host