Opravný Patch Pinnacle Studio 17.6

Miroslav Polner

Vyšiel opravný patch Pinnacle Studio 17.6

http://corel.force.com/pinnacle/article ... -available
Frank
Příspěvky: 6
Registrován: 21.01.2014, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Proboha, kolikátá je to oprava?
Miroslav Polner

No zatiaľ od uvedenia PS17 do dnešného dňa bolo uvedených do obehu 7 opravných balíkov. Ja osobne som už unavený z neustálej komunikácie s tímom Pinnacle!!! Ak aj nejakú chybu opravia, vzniknú ďalšie dve a neviem prečo!? Do dnešného dňa nevyriešili nefunkčné prídavné efekty. Načo ich tam teda dali? Titulkovač vykazuje tak isto veľa chýb, nevedia to odstrániť! Jednoducho je to nekonečný kolotoč ktorý sa zrejme nikdy neskončí, alebo až zánikom tohto softu!
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Záplata na záplatu. To nemůže vést jinam než k další nestabilitě. Ještě je Pinnacle pořád obrovský moloch, který zabírá v PC celé GB místa, o dočasných souborech nemluvě. Nevím zda lidé, kteří Pinnacle dál kupují jsou tak důvěřiví, nebo takoví inoranti, že pořád pracují v něčem, co se podobá domu, kterému se rozpadají zdi. Pořád běhají s miskou a sádrou, látají průrvy a na práci a odpočinek jim zbývá jen málo času. Ale co naplat. Lidské sémě je prostě nevyzpytatelné. :-(
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Romolus, každý má svůj naturel. Mě to naštěstí brzy přešlo.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Chlapci, něco špatného se vyskytuje ve Vašich PC a myslích.Nevidím důvod k hanění
softu se kterým neděláte nebo neumíte.Bohužel PS 17 se od verze 15 natolik změnilo
že nelze pracovat s ním postaru jak jste byli zvyklí.
Mimochodem, kolik už vyšlo verzí Vegasu nebo Ediusu.Vezmu v potaz jenom Edius verze
6.0, která nakonec skončila u verze 6.07 a pokračovali až do 6.52.
To mám také blít na Edius kdy ty updaty skončí?Buďme rádi, že se Corel o PS 17 stará
byť je možné, že Pinnacle skončí v propadlišti softu.Zatím to tak nevypadá, já PS 17 stále používám.
Co se týká nářků na titulkovač, domnívám se, že byl opraven viz dodané screny.
Nastavení mých vlastních titulků(ty omalovánky jsem dělal pro ilustraci)
[attachment 946 title_set.jpg]
Nastavení exportu do souboru:
[attachment 947 export.jpg]
Screen exportu ve WMP:
[attachment 948 export_exit.jpg]
Přílohy
export_exit.jpg
export_exit.jpg (298.87 KiB) Zobrazeno 1598 x
export.jpg
export.jpg (148.41 KiB) Zobrazeno 1598 x
title_set.jpg
title_set.jpg (188.82 KiB) Zobrazeno 1598 x
PetrBa

Zdravím. Tak pročítám zdejší diskuzi a setkávám se s mnoha negativními reakcemi na Pinnacle studio 17. Já jsem taky letos na jaře zakoupil základní verzi a musím potvrdit, že jsem se potýkal s některými problémy. Ale po instalaci opravných balíčků se chod dost zlepšil. Co zůstalo, jsou dost výrazné nároky na hardware. Mám procesor 6 jádro, nevím přesně jaký, ale celkem to ujde, 6 Gb RAM DDR 5, externí grafiku Nvidia a přesto má Pinacle problém i s přehráním náhledu full HD videa i na nízkou kvalitu - seká se, procesor jede na 100%!!! To je podle mě těžko přijatelné v dnešní době. Jinak co se týká stability, tak občas to zatuhne, včera třeba za celý večer (2 hod. práce) nezatuhl vůbec. Práce v Pinaclu ujde, je to především o zvyku, funkcí to má dost. Co mi trošku vadí, je absence výstupního formátu m2ts, tedy stejný jako mám na kameře. Pinacle vždy přepočítává celý film, což trvá jednak dlouho a taky i při nejvyšší nastavené kvalitě výstupu přece jen snižuje kvalitu záznamu. Třeba soft AE Writer, který mám přiložen ke kameře přepočítá pouze přechody, tiulky, hudbu a tak a původní záznam nechává bez překódování. (Aspoň myslím, že to tak je.). Kdybych kupoval střihový soft dneska, asi bych vyzkoušel i další možnosti, ale Pinacla bych, po současných zkušenostech úplně nezavrhl. Petr.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Jen bych podotkl, PS 17 v základní verzi je takový lepší joiner a splitter videa.
Až verze plus se dá považovat za editor, nejlépe je dobré investovat do verze Ultimate.
Verze Ultimate Collection se u nás nedá sehnat a nevidím důvod k jejímu zakoupení.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Pro PetrBA:
Pokud chceš export do m2ts použij export do disku BD.Ve složce Stream najdeš
požadovaný soubor m2ts.
PetrBa

Ale já to chci uložit jako soubor na HDD. Myslím, že jsem to už zkoušel, ale psalo to něco jako že není vložen disk, nebo tak něco, už přesně nevím. Ještě na to kouknu. Dík, Petr.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host