Opravný Patch Pinnacle Studio 17.6

Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Ano, Edius se také opravuje, jenže je již od základu v pohodě, takže není nutnost ty update instalovat. Kdo chce používat PS, ať to dělá, nic proti, jen si myslím, že je lepší se soustředit na práci a ne na chod softu.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Pro Steviezah. Nic vezlém Stevie :-), ale k dohledání je na fóru právě od Vás nejvíce vítek poznámek úplného zatracení moderních verzí PS počínaje Aid Studiem. Kolikrát jste se dušoval, že Vám už NIKDY nesmí do počítače. Já Vás potom často uklidňoval, že to tak horké snad nebude, když Vaše bublání dosahovalo již málem bodu varu. :-)
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Ano Romolusi, souhlasím, Avid Studio jsem zepsul.Byl to paskvil, který neměl vůbec vyjít.
Bohužel zde hrály velkou roli finanční machinace původních vlastníků Pinnacle.
Ale to je poněkud už ohrané téma psal jsem o něm.Zatím to vypadá, že u Corelu se starají
aby to fungovalo.U nás je komunita Pinnacle velmi slabá, takže od nás naše hlasy nejsou
moc brány vážně.
Pak jsem přešel na 17 a po různých updatech, vyšolíchání systému, opatření aktualizací
jsem si PS 17 nakonec ponechal.Na to co potřebuji dělat mi stačí a jak víme, nouze naučila
Dalibora housti, tak i já jsem se nakonec s PS 17 dostal do symbiozy.:-)
Chce to jen dodržovat určitá pravidla editace, ale zatím jsem se nedokopal k tomu
ukázat jak na to.
Jabra
Příspěvky: 4
Registrován: 04.07.2014, 21:18
Kontaktovat uživatele:

Zdravím ,
Dostala jsem před necelým 2 měsíci P.S. 17 pomalu se sním seznamuji. To musím pokaždé instalovat Opravný Patch ? Děkuji J.
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Jabra napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím ,
> Dostala jsem před necelým 2 měsíci P.S. 17
> pomalu se sním seznamuji. To musím pokaždé
> instalovat Opravný Patch ? Děkuji J.

Jestli Ti to jede a nemáš jakýkoliv problém, tak ne.
Ale, jak zde čteš, můžeš při práci narazit na chybu softu, tak je dobré to doinstalovat v pořadí, jakém to vychází.
Jabra
Příspěvky: 4
Registrován: 04.07.2014, 21:18
Kontaktovat uživatele:

Děkuji uvidím jestli se s tím postupně poperu :S
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host