New Blue FX Plug -iny do Corel X7 Ultimate

vasek
Příspěvky: 28
Registrován: 24.05.2013, 13:05
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den.Asi 8 let se zabývám stříhem videa,převážně jsem dělal v PS.Už mi ale došla trpělivost a tak bych chtěl vyzkoušet Corel.Mám koupenou X7 Ult s Češtinou od P. Bílka.Zatím se všechno tváří O.K.Program svou strukturou mi připomíná pinnacle do verze 14,takže je to takové vzpomínání a vpodstatě vracení se,ale jestli bude stabilnějš ínež PS tak proč ne.FX efekty a doplňky mě taky přesvědčíli.A právě kvůli tomu píšu.Mám koupené New Blue video Essentials V,VI.a nejsem stavu to nainstalovat do X7.Při Instalaci zatrhnu CorelVideoStudio,pak ale naběhne tabulka.Zásuvné moduly budou nainstalovány na Corel do cesty uvedené v tabulce.Můžete zap/vypněkteré z nich,nebo přidat další.A já nevím co do té tabulky mám uvést za cestu.Proto moc prosím o radu,Ne že by mě Pluginy v Corelu nestačily,ale když už jsem ty dva balíky efektů koupil,chtěl bych je využit.Do Vegasu se nainstalovaly samy bez problému.Tímto děkuji moc za odpověď a radu.vasek
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

Citujem - prelozene s google

K dnešnému dňu naše produkty nefungujú na 64-bitové verzie Corel. Budú aktualizované pre 64-bitovej verzii Corel, ale nemám časový rámec práve teraz. Akonáhle sú aktualizované, budeme vyslať pošty.

Takze neostava len trpezlivo cakat a sledovat stranku NewBlue.
vasek
Příspěvky: 28
Registrován: 24.05.2013, 13:05
Kontaktovat uživatele:

Takže moc díky za odpověď a budu čekat.vasek
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Jen drobné doporučení. Po dobu co budeš čekat, stříhej tak, aby jsi je nemusel používat. Zjistíš, že to byly vyhozené peníze.
vasek
Příspěvky: 28
Registrován: 24.05.2013, 13:05
Kontaktovat uživatele:

Ještě mám problém v takové základní věci.Plyne to z toho,že ve většině programů si se stopama můžeš dělat téměř co chceš.Do hlavní stopy jsem vložil video a pak jsem ve dvou překryvných udělal split screen.Když se chci vátit zpět nahoru do hlavní stopy,lepí se mi snímek hned za ten první v hlavní sopě. Co s tím. Zatím si Corel teprve druhý den zkouším tak se nedivte,že se ptám na takové základní věci.Díky za odpověd.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
vasek
Příspěvky: 28
Registrován: 24.05.2013, 13:05
Kontaktovat uživatele:

Díky za raduChci se zeptat jestli se někde nedá na netu sehnat český návod na Corel.Anglicky neumim a v překladačích je to zdlouhavé.Dík.
bbsenior
Příspěvky: 50
Registrován: 06.06.2014, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Doporučuji : Přímo - http://learn.corel.com/video/courses/welcome, tutoriály jsou velmi návodné, k jednotlivým postupům; stačí postupně sledovat, zastavit play, vrátit, event (osvědčeno) stáhnout, nebo pracovat na dvou PC. Na jednom sledovat, na druhém ihned "prubovat" VS X7 je rychlejší než 6; méně zatěžuje procesor - vyzkoušeno na Taskmanageru- výkon. Bohužel, ve verzi 64 nejdou pluginy, ani DAD. Mám instalaci na jiném NTB s s "Wokny"32bit,pokusím se tam pluginy dostat. Bohužel, tam , kde potřebuji stabilizovat obraz, vracím se k X6, stabilizuji a pak zpracuji v X7.
Mimo mísu, prosím ev. moderátora o přemístění příspěvku
Převod z analogu (EasyJet) bohužel ani VS X7 nezlepšil, podstatně lepší výsledky jsou přímo v ULEADU 10 SE; ještě lepší v 11. (ostatně , Corel má v základu systém Ulead.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Nemohu si odpustit poznámku k Ulead VideoStudiu. To bylo slabý odvar střihacímu programu Ulead MedioStudio Pro, které ve své době bylo na špici amatérských programů pro střih. V té době na něho Premiéra zdaleka neměla. A ten paskvil, který z něho Corel dokázal udělat, je jeho ostuda !! On se Corel
už v minulosti o střihový program pokoušel, dával ho jako bonus ke Corelu (už si nepamatuji jak se jmenoval), ale ten byl naprosto k ničemu.
Měli se držet CorelDraw, který je naopak super a šlape na paty mnohem dražšímu Photoshopu a Illustratoru a který mám jíž od verze 4.
vasek
Příspěvky: 28
Registrován: 24.05.2013, 13:05
Kontaktovat uživatele:

Tak Vám teda všem hlavně kamera 11 děkuju,že jste mě neporadili.Vzpoměl jsem si jak jsem to kdysi dělal v nějakým starým pinnaclu.
Pátý dotaz zhora.Všechno špatné je k něčemu dobré.
[attachment 940 Beznzvu.jpg]
Přílohy
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (257.98 KiB) Zobrazeno 2677 x
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host