Rozdělení klipu, změna rychlosti, díry

Odpovědět
zdend
Příspěvky: 6
Registrován: 25.02.2014, 10:18
Kontaktovat uživatele:

Mám pár dní PS17, dříve jsem měl PS12. Rozdělení klipu na tři kousky není problém. Pak chci prostřední zrychlit a mám problém. V PS12 při zvýšení rychlosti klipu se mi automaticky změnila délka klipu. U PS17 při změně rychlosti se mi takto rozdělená třetina původního klipu nasmrskne. Nevíte jak na to? Původně byl klip dlouhý např. 1 minutu, staťák s pohybující se osobou zleva doprava. Chci docílit toho, aby střední pasáž osoba projela rychleji než v reálu.
A ještě jeden dotaz - když mám seřazené klipy na časové ose a jeden z nich vymažu, tak v PS12 se mi automaticky ostatní klipy vpravo posunuly doleva, aby nevznikla díra. Teď v PS17 mi při tomto vzniká díra. Je mi jasné, že toto bude v nějakém jednoduchém nastavení. Předem děkuji za rady.
Pavel Pechman
Příspěvky: 27
Registrován: 22.02.2013, 21:36
Kontaktovat uživatele:

Zdravím.
Používám PS 16 ale myslím že v PS 17 to bude stejné.
Dotaz 1- levým tlačítkem označ klip-pravým na něj klepni-v nabídce otevři rychlost-přidat-zaškrtnout konstantní nebo natažení-OK.
Dotaz 2-nad časovou osou, úplně v pravo se ti otevře nabídka -šipka dolů(režim přepisu,to máš ty)
-šipka do prava(režim vložení)
- kouzelná hůlka(režim úpravy smart)
Režim přepisu používám někdy při odděleném zvuku.Když chci nějakou část zvukové stopy odstranit, zůstane po ní mezera ale
zbytek se neposune a souhlasí s obrazem.
Pavel
zdend
Příspěvky: 6
Registrován: 25.02.2014, 10:18
Kontaktovat uživatele:

Super, díky! Už to chápu. Rychlost Natažení - reguluji si to vlastně sám smrsknutím klipu. Jednoduché a geniální. Ještě jednou díky.
JiriH
Příspěvky: 4
Registrován: 21.12.2012, 16:23
Kontaktovat uživatele:

" ...když mám seřazené klipy na časové ose a jeden z nich vymažu, tak v PS15 se mi automaticky ostatní klipy vpravo posunuly doleva, aby nevznikla díra. Teď v PS17ML mi při tomto vzniká díra."

Zdravím, mám stejný problém, za boha nemohu najít kde se v PS17ML - mám ho krátce, nastavuje časová osa, resp.
mě chybí tlačítko Upravit panel nástrojů, obdelníček se šipkou dolů, že by v této verzi 17ML tato možnost a následně volit režim úpravy a další, jakože NENÍ??
Prosim poraďte, nebo mě trefí,
Jirka
Miroslav Polner

Napravo nad timeline je čarovná palička a vedľa malý trojuholník, stačí stlačiť a objavia sa tri možnosti, označte šípku dole a je to.
JiriH
Příspěvky: 4
Registrován: 21.12.2012, 16:23
Kontaktovat uživatele:

ano, děkuji, ale já tam na pravo nad timeline nemám čarovnou paličku ani trojúhelníček, ale dvě tlačítka -magnetické zarovnávání a druhé zvuk při zrychleném přehrávání(Scroll Lock)
JiriH
Příspěvky: 4
Registrován: 21.12.2012, 16:23
Kontaktovat uživatele:

Tak sorry, je to taková banalita. Pinnacle 17 ML 1200,- je osekaná, tuto funkci nemá. Mám nadávat !!! Fakt borcí >:D<
Jirka.
Miroslav Polner

Vždy je lepšie kúpiť najvyššiu verziu Pinnacle lebo tam veľa vecí chýba a ten cenový rozdiel tam až taký veľký nie je a navyše je tam kopec efektov.


Naposledy oživil Anonymous v 30.12.2020, 22:35
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host