Je powerdirector 12 vhodny pro zacatecnika?(zacatecnicke dotazy)

Odpovědět
tlacenka
Příspěvky: 8
Registrován: 28.04.2013, 16:30
Kontaktovat uživatele:

Zdravim, v podstate jsem rozhodnuty zakoupit power director, respektive vaham mezi PD a corel videostudio (cekam co predvede X7).
Zkusenosti nemam zatim skoro zadne, kameru mam od sony (580).
Rad bych zano vas nazor, respektive zajimalo by me, jestli nekdo presel z corelu k PD, nebo naopak a proc. Programy pro me budou nove oba a nemam problem se s nim naucit-jen bych nerad neco koupil a pak zjistil, ze chci jeste takovou ci onakou funkci a musel kupovat neco jineho.
Rad bych neco, co umi pracovat v realnem case s videem, neni potreba vstup nejak konvertovat (mts), umi trailery, vysledek pripravit peo dvd, nebo bd. Samozrejme titulky, tracovani objektu a to je ted asi vse, co me napada.
Diky za nakopnuti spravnym smerem;). (Jinak pozaduji plnou podporu 64bit windows 7,8,8.1)
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Co se týče obou programů jsou na stránkách těchto programů tzv. trialy které můžete stáhnout zdarma jsou funkční30 dní, tak zjistíte zda Vám vyhoví některý z nich.Pro PWD 11/12je funkční i čeština Corel je v angl.
tlacenka
Příspěvky: 8
Registrován: 28.04.2013, 16:30
Kontaktovat uživatele:

Ano, o tom vim-jen me zajimalo doporuceni nekoho, kdo to pouziva..;)
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

Určite si vyskúšajte tie trial verzie,aby ste zistili ako vaše PC zvláda daný program /už aj preto,aby ste zistili či má daný program všetko to čo chcete mať/ ,ja keď som prechádzal z Pinnacle na iný soft /lebo verziu PS16 mi už moj notebook nestíhal/ ,musel som koli slabším parametrom v notebooku vyhľadať program ktorý by mi ako tak išiel.Najmenej mi zaťažoval PD/pracuje v reálnom čase/,ten mi išiel najrýchlejšie,skúšal som z domácich verzíí aj Corel,Adobe Elements,Sony Movie...Určite si vyberte program,ktorý vám pojde najlepšie,na rozhranie programu si zvyknete či už to bude ten,alebo onen.V každom sa dá hocičo urobiť,len vždy iným sposobom :) .A nebojte sa ani angličtiny,ak máte chuť sa učiť,pozerať tutorále,tak sa všetko naučíte a časom pochopíte všetko.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host