Nefungujú prechody Pinnacle 15 studio HD

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
luky249
Příspěvky: 3
Registrován: 03.01.2014, 14:28
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den, poprosím o radu nefungujú mi niektoré 2D prechody a komplet ALPHA MAGIC prechody.
Grafickú kartu mám Nvidia Ge force CT 640,najnovší ovládač 331.93
procesor Intel(R) Core i5, 3,1GHz. Už neviem čo mám urobiť.
Ďakujem za radu:S
luky249
Příspěvky: 3
Registrován: 03.01.2014, 14:28
Kontaktovat uživatele:

Problém vyriešený: nainštaloval som starší ovládač 314 na grafickej karte.Ten najnovší nepodporuje niektoré prechody.:)o
JaPle
Příspěvky: 5
Registrován: 26.09.2013, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Mám přesně to samé u Pinnacle 14. Grafická karta DELL S2440L (1920x1080@60Hz) 2047MB NVIDIA GeForce GTX 670 (ASUStek Computer Inc), ovladač grafiky NVIDIA 353.30 (x64)
Myslíš,že by to pomohlo i u mě? Pokud ano jak a kde ovladač stáhnout. Díky
JaPle
Příspěvky: 5
Registrován: 26.09.2013, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Vyřešil jsem to. V nastavení preference videa a zvuku jsem nepovolil hardwarovou akceleraci. Přechody, které nešly jdou!
Marie

Moc děkuji, měla jsem stejný problém a opravdu pomohlo odstranění nového ovladače u grafické karty Nvidia.
Viktor

Hmm zrušil som hardwarovú akceleráciu - dal O.K. - ale keď zvnovu otvorím preferencie videa a zvuku - je to znovu povolené. Nechápem, čo mám robiť, aby to tak zostalo.
Andrej

Dobrý.Tiež mam ten isty problem .Nejdu mi prechody a nemôžem zrušiť hardwarovú akceleráciu . Prosim poraďte. Ďakujem
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Pro Andrej: ....... přečti si znovu návod programu, jestli máš org. program (DVD např...), vlož DVD do šuplíku a při "rozjezdu" dej "repair". Program už si to poskládá (při kladení různých podotázek...) a mělo by vše jet OK. Pokud to nepomůže, smaž vše co se týká Pinnacle (je na to i speciální program, ale i → http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... installer/ ← to zvládne. No a proveď novou instalaci. Při práci s editací videa vypni internet, vypni všechny antiviry !!! (ony některé "divoké" přechody Pinnacle "klamou tělem") ....a pak jsou zbytečné problémy. Lépe se "divokým" přechodům vyhnout..... Jestli máš Pinnacle "obšlehlé"....tak si poraď sám jak chceš....
JaPle
Příspěvky: 5
Registrován: 26.09.2013, 20:14
Kontaktovat uživatele:

K mému příspěvku z 30.6. však musím uvést, že pro změnu nefungují zase přechody, které fungovaly před tím.
luky249
Příspěvky: 3
Registrován: 03.01.2014, 14:28
Kontaktovat uživatele:

Ja som to vyriešil kúpou novšieho programu Pinnacle 18 a funguje všetko.:)
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů