Neradíte neradím

roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Ono záleží na tom, co preferuješ. Já NTB používám jen když jsem na chalupě a preferuji práci na stolním PC na 3 monitorech. Tam mám také jeden SSD 120 GB jako systémový. Délku renderování to ale stejně neurychlí, to je limitované stříhacím programem. Ta podsvícená klávesnice by se mi líbila, ale to je vše. Ta cena
mne vyděsila, za to by byl stolní PC který by lítal jako tryskáč (kdyby měl křídla)! >:D<
čapík

Dá se na zkoužku poslat prosím kod na EDU 7 pokud ho má někdo ofiko? Už jednou jsem instaloval EDU 6 a dvkrát ho registroval pod stejným kodem ale jiným jménem a grassvalley stránky to bez problému zaregistrovali. Děkuji.....
Miroslav Polner

To áno,ten jeden kod sa dá použiť na dva počítače ale pokiaľ sa náhodou pokazí hHDv počítači,tak jedna licencia je v háji! Takže asi ten oficial kód si každý necháva v zálohe!
capik

To nechápu. Když ho opíšu a vložím ručně tak jak pozná PC nebo klíč že jsem z něj instaloval? Stačí napsat kod.....
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Domnívám se, že se nikdo nezbaví jedné licence ze dvou možných, obzvláště, když víme, že přenos
licenčního čísla může způsobit problém v podobě zaniknutí jedné licence.Řešení sice existuje, ale je
zdlouhavé a celkem opruzující.
Nejsem si zcela jist, ale zkuste někdo Edu 7 spustit na stroji nepřipojeném k internetu.
Myslím si , že Edius při každém spuštění kontroluje dostupnost verifikačního serveru podobně jako Adobe.
Pokud se nepřipojí, program by měl vyhodit hlášku o neproběhlé verifikaci nebo se přepnout do trial modu.
Pokud se mýlím, budu jenom rád, že restrikce ochrany programu není tak tvrdá.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Nejsem si jistý, ale protože jsem měl Edu 7 nainstalovaného několikrát v trialu, mám dojem, že si server GV pamatuje i PC na který byl instalován. Po uplynutí 31 dnů už nejde nainstalovat a nepodařilo se mi to ani po přeformátování systémového HDD. Ale po přechodu z Win7 na Win8 se to zadařilo. Ale stejná situace byla i u Edy 6.5, kde už byl stejný License Manager jako je u Edy 7 (v mém případu u trialu). Proto si myslím, že s licencí a aktivací a deaktivací je to u v.7 stejné jako u v.6.5, ale mohu se mýlit.
Edu 6.5 mám Education (registrovanou na vnuka) a tam jsou licence 3. Ale zase je někdy potíž s deaktivací (vyskočí hláška že už počet deaktivací byl vyčerpán
a nezjistil jsem proč). Zkrátka to nejde i když mi z GV sdělili, že si nejsou vědomi nějakého omezení počtu deaktivací a aktivací.
Tak to řeším klonováním systémového HDD a to funguje spolehlivě, ale nelze použít na trial, tam termín 31 dnů běží neúprosně.
Čápík

Zdarec. Mám EDU 6.08 a teď jsem si ho naistaloval na noťas. Vše funguje jak má jen do té doby než dám vypálit DVD. Vše funguje ale po nějaké době (ne pravidelně) vyskočí hláška Failed encode. Tak nevím čím by to mohlo být. Hlavně je zarážející že to dělá nepravidelně. Dvakrát jsem již DVD vypálil a asi stokrát se objevý hlaška a konec.....Zdarec
mack
Příspěvky: 104
Registrován: 28.11.2011, 14:01
Kontaktovat uživatele:

a co máte za antivir? zkoušel jste ho vypnout nebo popřípadě odinstalovat, jestli není problém tam? Jednou se tu něco podobného řešilo a byl v tom antivir od microsoftu.
čápík

Díkes. Už je to vyřešeno. Je tam asi špatná čtečka karet.Pokud tam zůstane vložená karta tak se spadne. Pokud kartu vyndám vše je ok. Díkes.


Naposledy oživil Anonymous v 21.01.2021, 19:26
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů