Co představuje trial verze?

Odpovědět
leonell
Příspěvky: 8
Registrován: 25.07.2013, 22:49
Kontaktovat uživatele:

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, co představuje Pinnacle Studio Trial verze? Je to "standard", "plus" nebo "ultimate"? Podle maxima 24 stop to vypadá na Plus.

Dá se nějak přepnout, aby to fungovalo jako "standard" ? Abych si jaksi neužil trial verzi, pak koupil "standard" a půlka věcí nepřestala chodit.

Díky,
L.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
leonell
Příspěvky: 8
Registrován: 25.07.2013, 22:49
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za odpověď, řeknu to asi takto:

Mám Ulead Video Studio X4 (koupené), VideoPad 3.04 (koupený), Ulead Video Studio X6 (trial) a Pinnacle Studio 16 (trial).
A mám foťák Canon SX220HS, není to žádná kamera, ale HD a FullHD video to nějak dělá a výsledky nejsou zas tak strašné.
A s výjimkou Pinnacle Studio 16 všechno po exportu škube.

U VideoPadu mám ještě otevřenou komunikaci s jejich technickou podporou, ale vzhledem k povaze, že to škubne "občas" (bude to spíše o kodeku/počítači než nějakém špatném nastavení FPS) tak to nevidím moc nadějně. Jinak by mi Videopad vyhovoval, protože je jednochuchý a přehledný, prostě nepřeplácaný - jenže bohužel ten výstup neumím udělat, aby byl uspokojivý.

U Ulead/Corel Video Studio X6 jsem nastavil projekt na NTSC, stejně je výsledek rozpačitý (byť lepší).

Pinnacle Studio 16 je JEDINÉ, kde umístím MOV z toho foťáku, nechám vyexportovat a výsledek je přehratelný bez škubání. A bez škubání zůstane,
i když těch klipů tam nasekám pár desítek a spojím různými přechody, otitulkuju, šoupnu logo a navrch občas PictureInPicture.

Pokud myslíte, že tedy Pinnacle nééé (a já to beru, ty dva "konkurenční" editory pod Corelem můžou dopadnou všelijak), tak mi prosím poraďte, co jiného.
Mohu zkusit AVID Studio či Adobe Premiere Elements - ty ostatní (Sony Vegas, Adobe Premiere Pro, Edius) jsou mimo finanční rozpočet (vím, že se dají "stáhnout zadarmo", ale to prostě já z nejrůznějších důvodů nedělám),

Díky,
L.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
leonell
Příspěvky: 8
Registrován: 25.07.2013, 22:49
Kontaktovat uživatele:

Pro mé ochytření, Videopad patří do jaké skupiny?
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
leonell
Příspěvky: 8
Registrován: 25.07.2013, 22:49
Kontaktovat uživatele:

>Jen jsem Vám chtěl pomoci

Já vím a vážím si toho. Bohužel, nebo možná bohudík, jste mně zvyklal v mém přesvědčení koupit základ PS a mít klid.
Já nejsem žádný video fajnšmekr, mně fakt jde jen o to vzít foťák a zatímco dosud jsem jenom fotil, tak teď k tomu sejmout pár klipů v HD kvalitě, doma je případně dle potřeby zkrátit, hodit na osu, na začátek dát nadpis a jako vrchol umu dodat podkladovou hudbu nebo komentář. Přes co ale vlak nejede je, že výsledek by se kvalitou neměl příliš lišit od vstupu a to je zatím kámen úrazu.
Ještě teď večer teda zkusím stáhnout trial Adobe Premiere Elements, jsem sám zvědavej, jak to dopadne :)
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
leonell
Příspěvky: 8
Registrován: 25.07.2013, 22:49
Kontaktovat uživatele:

Tak Adobe Premiere Elements dopadlo úspěšně. Vše na první pokus zafungovalo.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host