Nezobrazí se náhled vytvořeného videa

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
dakadam
Příspěvky: 17
Registrován: 17.07.2013, 04:08
Kontaktovat uživatele:

Musel jsem mimo počítač na delší dobu a ten se seknul. Došlo tak k nějakému poškození dosavadní práce. Projekt se načte jakoby normálně, ale při spuštění se nezobrazí náhled. Pokud se klikne na některou sekvenci, ta se otevře, pro případné úpravy a zobrazí se. Dále nejde na konec vložit další videosoubor. Zmizí. Je to nějak zablokované.
Mám Pinnacle Studio 15 Ultimate, zkontroloval jsem atributy souborů v pracovním i dočasném adresáři a sjednotil na nastavení bez atributů.
Když zkusím v Pinnacle otevřít jinou práci, to funguje. Pinnacle tedy poškozeno není. Přenesl jsem všechna data do druhého počítače a na něm se problém projevuje stejně. Zamrznutím počítače se patrně zanesla nějaká chyba do uložených dat projektu. Rozpracované projekty si průběžně zálohuji. Bohužel po restartu počítače mě nejdříve napadlo uložit poslední stav přepsáním předešlého. Takže záloha je také kaput.
Měl by jste někdo nějaký tip, než se pustím do práce znovu?
Miroslav Polner

Zrejme vám chýbajú nejaké súbory v zdrojových adresároch.Bud sú presunuté alebo omylom vymazané.Ale môžu byť poškodené aj data pre uloženie projektu.
dakadam
Příspěvky: 17
Registrován: 17.07.2013, 04:08
Kontaktovat uživatele:

Soubory ve zdrojových adresářích jsem měl zazálohováné a zkusil jsem je použít. To nepomohlo. Spíš se domnívám, že budou zamrznutím počítače poškozená data projektu. To vypadá bledě. A dobrá rada bude těžká. I když vlastně jednoduchá: strávit hezký víkend s Pinnacle a vytvořit projekt znovu...
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů