EDIUS 7 PRO

Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za odpověď.
O

Když si hodíte video na timeline, zkuste jej pro plynulý zvuk prvně přerenderovat. Kliněte pravým tlačítkem na stopu videa na ltimeline a v nabídce je "RENDER". Nebo druhá možnost klikněte levým tlačítkem myši na video a použijte klávesovou zkratku shift+G.
O

USB dongl již není třeba .-)
Daffy

Zdravim.Chci se zeptat mám nainstalovaný Edius 7 trial ale márně hledám kde je efekt Picture in picture,a 3D picture in picture,kde ho najit děkuji za radu.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Hledáš marně! Picture in picture a 3D picture už v efektech nebyly ani v Ediusu 6.5. Je to nahrazeno v okně Information. Dvakrát klikni na Layouter a tam ho najdeš.
Osina

roman51: Neřek bych. Můžu ti poslat screenshot plně placené verze, kde najdeš tuto funkci zvlášť jako efekt. ;) Samozřejmě layouterem uděláš taky dost věcí.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Osina: Díky, já se nehádám, měl jsem pouze trial a když jsem poznal, že pro mé tvoření proti v.6.55 nemá nic co by mne nutilo jej kupovat (za ty peníze), už jsem se v.7 nezabýval. Je to možná i tím, že nyní je už asi v.7.2 a já měl v.7 hned po její uvedení. A layouter i na Picture in picture,a 3D picture in Picture stačí.
DrHausen

Pánové, nedokážu, coby začátečník, z návodu k ediusu 7.2. zjistit to základní: jak se importuje nahrávka v AVCHD do toho editoru? Předtím jsem pracoval jenom v Pinnaclu, to je ovšem o hodně méně profesionální, teda spíše úplně amaterské... Díky za shovívavou radu.
mack
Příspěvky: 104
Registrován: 28.11.2011, 14:01
Kontaktovat uživatele:

Nejdříve je třeba vytvořit složku pro videa a poté videa importovat, nevím jak v 7.2, já mám 6.5, ale myslím, že se to nezměnilo. Mrkněte na přílohy a použijte tlačítko pravé myši.
[attachment 941 obr-1.png]
[attachment 942 obr-2.png]

Projděte si youtube kanál pana Zacha: http://www.youtube.com/channel/UCzCrPwPLy_ilyB2m8MSXflA
Přílohy
obr-2.png
obr-2.png (22.86 KiB) Zobrazeno 1322 x
obr-1.png
obr-1.png (20.92 KiB) Zobrazeno 1322 x
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Adresář (složka) není podmínkou "importu", jde to i do kořene. Je to jen pro lepší organizaci materiálu.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host