Pinnacle Studio 14 - chyba renderování

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Owery

Zdravím,

mám nainstalovaný Pinnacle Studio 14 HD Ultimate a mám problém když renderuji video. Nejde mi žádný z formátů na výběr a pokaždé se mi vypíše hláška: Selhání exportu (chyba renderování) 0/9379 @ 00:00:00:00

Nevíte nekdo co s tím? Napadá mě jen že tam mám videa ve formátu MP4, potom fotky ve formátu JPG.. pár přechodů a písničky formátu MP3.. Nikdy předtím jsem takový problém neměl, již jsem úspešně vyexportoval více videí ovšem zde mne to neposlouchá :-( nejhorší je že nemám co odevzdat ve škole, jedině projekt v programu, který učitelé nemají.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Chybou bývá nejčastěji nějaký nedodělek v projektu. Např. mezírka mezi dvěma klipy, špatně zavedený přechod atd. Těch chyb může být nespočet. V Pinnacle 14 je to dost častý jev, ale nevyhlo se to ani verzi 15. O verzi 16 nemohu hovořit, chybí zkušenost. Je třeba projekt roztáhnout a řádně zkontrolovat. Podezřelá místa popřípadě vymazat a vložit znovu z originálních souborů. Bohužel ani to však občas nepomůže a je třeba projekt předělat, jak se říká z gruntu. To je má osobní zkušenost. Možná tu ale najde někdo efektivnější řešení. Já radím přejít na jiny střihový software. Mým oblíbeným je sony Vegas, který mohu s klidným srdcem doporučit. Hodně štěstí. :-)
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
apendixen
Příspěvky: 93
Registrován: 04.02.2009, 07:10
Kontaktovat uživatele:

Občas se mi to taky stalo,jednou to dělala opravdu malá mezírka mezi klipy,ale párkrát mi stačilo přejmenovat projekt a byl pokoj.
Pavel Pechman
Příspěvky: 27
Registrován: 22.02.2013, 21:36
Kontaktovat uživatele:

Když přejmenuješ,smažeš nebo přesuneš jakýkoliv soubor použitý v projektu, PS už ho nedokáže najít.
Pavel.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Bohužel se 14 už dlouho nedělám a neumím lépe poradit.
Ale
vzpomněl jsem si, že ta hláška by měla obsahovat ještě jeden údaj.
Např: Selhání exportu (chyba renderování) 0/9379 @ 00:00:00:00-15:05:22:05
Z toho co jsi uvedl má tvůj film 9379 snímků a chyba je hned někde na začátku.
Nemáš tam náhodou fotku se špatnou příponou např mpg místo jpg?
Nebo vložený mp3 s jinou příponou souboru?
Pokud by ta chyba byla např:
Selhání exportu (chyba renderování) 50/9379 @ 00:00:00:00-xx:xx:xx:xx
znamenalo by to, že chyba je v 50. snímku časové osy.
Zkontroluj si začátek filmu, nemáš tam náhodou díru?Roztáhni si timelinu
a podívej se na to.
Napsal jsi do příspěvku správně celou hlášku?
apendixen
Příspěvky: 93
Registrován: 04.02.2009, 07:10
Kontaktovat uživatele:

Nechci rozpoutat nějakou slovní přestřelku,ale pokud se použije volba "uložit projekt jako..."tak PS .automaticky načítá posledně uložený projekt při zapnutém "automaticky uložit a načíst projekty",no a pokud přesunu jakýkoliv soubor jinam,vždy si vyžádá nalezení cesty k němu.Tak mu ji prostě najdu.
Při selhání exportu nyní jako první udělám právě to přjmenování a u třech projektů to pomohlo.Následný export v pohodě.To je prosím moje zkušenost.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Uvidíme co nám Owery napíše, budeme chytřejší.
Jaroslava Žídková

Dobrý deň,
používam Pineacle 14 a mám problém pri vytvorení DVD, hlási mi to
D:render
36d10305/dvd/studiosequence/teinr 00-menu.bmp.m2v

Prosím Vás, stalo sa Vám niečo také, už som vytvorila niekoľko DVD, ale to sa mi ešte nestalo.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů