problém se zvukem

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
frone
Příspěvky: 5
Registrován: 05.02.2006, 20:09
Kontaktovat uživatele:

Ahoj,
už asi tři týdny se snažím pracovat v pinnaclu 9 plus.bohužel marně...
Sice se mi za tu dobu podařilo přijít na to jak nahrát video do programu, ale je bez zvuku a prostě nevím jak na to. A ani mi nejde nahrát hudba z PC.
Proto s obracím na vás s prosbou o pomoc!
zatím díky Standa
frone
Příspěvky: 5
Registrován: 05.02.2006, 20:09
Kontaktovat uživatele:

Jedná se o dvd kameru sony handycam na dvd-rw.tudíš video nahrávám z onoho dvd-rw přímo z mechaniky nebo již překopírované na disku PC.Ale zvuk není...
RpB

A na tom rwčku zvuk je?
olin

Nepíšeš jakým způsobem jsi dostal to video do PC.Buď připoj kameru přes FireWire,nebo rovnou ty RWčka z DVD mechaniky přes Soubor - Import disku.To musi jit.Přece se ten zvuk jen tak neztratil.
frone
Příspěvky: 5
Registrován: 05.02.2006, 20:09
Kontaktovat uživatele:

NA RWČKU ZVUK JE.KDYŽ HO NORMÁLNĚ PUSTÍM PŘES WINDOWS MEDIA PLAYER NEBO BSPLAYER.VIDEO DO POČÍTAČE KOPÍRUJU :OTEVŘÍT A PAK KOPÍROVAT DO....ROVNOU Z MECHANIKY. ten FireWire nemám....
Jinak do studia : Otevřu studio,dám Soubor-importovat názvy disků DVD...a už tam jak je ten náhled zvuk není....
frone
Příspěvky: 5
Registrován: 05.02.2006, 20:09
Kontaktovat uživatele:

Bohužel po dalších týdenních pokusech musím konstatovat, že zvuk se prostě jen tak ztratil...nevim kde ho hledat a upřímně mi z toho už hrabe...!
Radek


Neporadím Ti, ale zkus se dotázat na tomto fóru, tam Ti pravděpodobně někdo řekne kde je chyba. Hodně štěstí a pevné nervy....

http://forum.grafika.cz/forum_agr.php?97
frone
Příspěvky: 5
Registrován: 05.02.2006, 20:09
Kontaktovat uživatele:

Díky :)
Rosťa

V počítači je video i zvuky v pořádku. Po vypálení z vuky na DVD nejsou. Poraďte. Dík,
Vlasta
Příspěvky: 3
Registrován: 13.02.2006, 20:51
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,měl bych na vás dotaz kamarád stahnul video z analogové kamery,upravil v Pinnaclu 9 Plus,vyrenderoval a po spuštění DVD jde zvuk v domácim kině jen v levém předním reproduktoru,ale muzika z CD hraje v pohodě stereo,nevíte kde může být problém,jestli už v přenosu videa do PC nebo v renderaci?

Díky.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host