Panasonic HC-X900 vs HC-X 920

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím vespolek,
nedávno jsem tu řešil nákup kamery Canon a byl mi doporučen nový model Panasonic HC-X920. Jeho nástupem se mi zdá, když jsem brouzdal po e-shopech, že začíná pro mě být docela příznivá cena Panasonic HC-X900. Chtěl bych tímto poprosit případné majitele této kamery o jejich zkušenosti. Kromě komunikačních rozhraní a vodováhy jsem nějaké velké rozdíly mezi těmito typy nenašel. Ukázky videí na youtube jsou tím starším modelem docela dobré, dokonce jsem někdy žasl nad kvalitou obrazu.
Děkuji předem za případné reakce.
Šány
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já osobní zkušenost s "devítistovkou" nemám. Asi bude také dost kvalitní. NIKDY bych ovšem nepořizoval starší typ kamery a to z prostého důvodu. I nový typ technologicky poměrně rychle zastará. Raději si přidám pár tisíc a koupím žhavou novinku s všemi současnými nejmoderějšími technologiemi. Je to samozřejmě jen můj pohled. Každý ať se zařídí podle svého. :-)
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím Romolus,
objednáno Panasonic HC-X920. Dokonce se k Vašemu názoru kupodivu připojila i manželka a tato vlastně rozhodla. Objednal jsem u K24 i když nemám s tímto
e-shopem žádné zkušenosti tak trochu trnu.
Děkuji za názor.
Šány
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

:-) Když s nimi budou problémy, můžete z nákupu do 14 dnů ze zákona vycouvat. Můžete si ji v klidu vyzkoušet. Oní v e-shopech občas straší, že ji můžete vrátit jen originál zabalenou, ale není tomu tak. Můžete si ji případně v klidu vyzkoušet (nepoškodit!) a potom se definitivně rozhodnou, zda jí chcete nebo ne. Držím palce. :-) P.S. Pozdravujete rozumnou manželku.
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím Romolus,
No uvidíme, doufám, že nedostanu prázdnou krabici. Časem se pochlubím jak to dopadlo.
Manželce jsem pozdrav vyřídil a že děkuje.
Šány
tlacenka
Příspěvky: 8
Registrován: 28.04.2013, 16:30
Kontaktovat uživatele:

2 Šány :

netřeba se obávat - viz například hodnocení obchodu zde http://obchody.heureka.cz/k24-cz/recenze/
také jsem se toho poprvé bál - prostě ty texty i design nepůsobí zrovna důvěryhodně, ale opravdu můžete být (dle mého) v klidu.
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím tlacenka,
já to četl, taky jsem četl ale diskuzi která tam má asi 35 příspěvků no a ta mě trochu rozladila. Nicméně předpokládám, že to dopadne dobře.
Děkuji za názor.
Šány.
J.Urban

Otázka je, kde to nakupujou, když se nikde jinde v ČR sehnat nedá. X920 si také chci koupit, ale počkám na běžné dodávky.
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,
no jasně, já jsem trochu nedočkavec (abych na to nedoplatil). Až bude doma tak se pochlubím. Mám objednáno už týden
ale napsali mi, abych počkal asi 10 až 12 dnů. Tak uvidíme.
Šány
AdamV

V českém Panasonicu už je mají minimálně od začátku týdne na skladě, ale asi je ještě nedistribuovali prodejcům.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host