Avid Media Composer

Fórum k programu Avid Studio
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím vespolek,
stříháte prosím někdo v Avid Media Composer? Mám problém s nastavením délky přechodů v QuickTransition. Prostě nejde mi tam nastavit pro délku přechodu jiné číslo než "0". Jedná se o délku ve framech. Pravděpodobně nesplňuji nějakou podmínku pro zadání této délky ale za Boha nevím jakou.
Za případné reakce předem děkuji.
Šány
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

To si tedy troufáte vysoko, příteli. Já ho kdysy zkoušel, ale nějak se hádal s některou z mých komponent v PC, tak jsem se s ním zase rychle rozloučil. Ono také není důvod mířit v NLE střižnách tak vysoko. i lenější střižny si s naším domácím videem dokáží poradit. :-) Vy se asi chystáte na střih pro nějaké holywoodské studio, že. :-)
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím příteli,
tady nejde ani tak o Holywood (toto studio není vybaveno žádnými extra efekty ale je velmi svižné a zatím mi nepadá). Ale jde o to, že mi zkoušená studia (Pinnacle, Corel, Cyberlink, Edius, Sony a mnoho jiných ((z toho Pinnacle a Corel a Cyberlink legálně koupená)) padají a padají a padají!!!. Např. Pinnacle mi renderuje a s opakující se přesností mi při renderingu při 26% nahlásí, že se render nepovedl, mám aplikaci restartovat a pokračovat znovu. Takže vyhledávám studia u kterých nezblázním.
Ale to nic já se s tím nějak poperu.
Děkuji za reakci. Šány
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Škoda, že nemáte ve svém profilu zde podrobný popis vnitřností Vašeho PC. Tím bychom mohli snáze hledat příčinu Vašich nezdarů. :-)
Miroslav Polner

To,že vám padajú strihové programy treba hľadať chybu v počítači, Strihám v Edius 6.5 a skúšam aj Pinnale 16 a nič nepadá.
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Můj PC :

Win 7 32 bit, Intel i7 3770, 4GB RAM, N-Vidia GeForce 430, systémový HDD je Western Digital VelociRaptor 250GB 64MB cache 10 000 ot. No ještě jiné HDD na data.

Šány
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Předně bych určitě vyměnil systém na W7 X64bit. K tak nadupanému procesoru by se hodilo nejméně 8GB RAM. S N-Vidia grafikami nemám pražádnou zkušenost. Určitě bych doinstaloval ke všemu aktuální ovladače. To znamená i BIOS základní desky, Intel Inf ovladače atp. V pinnacle ve složce Programs je zkušební prográmek Check3D. Ten spusťte a čekejte na vyhodnocení. Možná odhalí on příčiny vašich komplikací. Hodně štěstí. :-)

U Pinnacle 16 je to prográmek MemoCheck.
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,
ano k přechodu na Win7 64bit se chystám, už jenom proto, že 32 bitové nevezmou větší paměť než 4GB. Jinak veškeré aktualizace ovladačů, servis packy atd. jsou provedeny. Já už fakt proto nemůžu nic udělat, resp. můžu a to povypínat některé služby Win a uvolnit paměť protože se domnívám, že tam je můj problém. Ale do toho se mi moc nechce, protože jsem ve všem samouk a nerad bych zase něco vymňoukl, jak už se mi několikrát stalo.
Každopádně děkuji za rady.
Šány.

P.S Nemocheck :
[attachment 729 Nemocheck.JPG]
Přílohy
Nemocheck.JPG
Nemocheck.JPG (23.25 KiB) Zobrazeno 1332 x
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Nastavte si virtuální paměť na pouhých 16MB ( minimální požadovaná velikost) a možná to pomůže. Swapování je v dnešní době přežitek. S těmi W7 x64 neváhejte ani minutu! :-)
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Pane kolego
klobouk dolů, po Vaší radě k nastavení virtuální paměti jsem nastartoval Pinákla 16, nahodil tam klipy v délce 33 min. (bez přechodů, efektů a dalších úprav) a ejhle export proběhl bez pádu a skoro v realtime. Nemohl jsem tomu uvěřit, tak to jsem zkusil podruhé asi 22 min. opět, bez jakýchkoliv úprav a taky to nepadlo. No jestli tohle byl ten problém, tak jsem Vám nesmírně vděčen. Zítra vyzkouším nějaké video s přechody efekty a úpravami, dám tam toho co se vejde a vyzkouším export. Pokud to nepadne tak Vaše rada vyřešila moje problémy.
Ještě jednou díky.
Šány
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů