Chyby v Sony Vegas 12

radek7777
Příspěvky: 56
Registrován: 09.11.2013, 20:56
Kontaktovat uživatele:

Tobě to neudělalo, ale zkus ještě pár z těch fotek rozpohybovat (zumovat ) včetně přechodu jestli to bude v cajku . Jinak 50P mp4 to dělám dvěma způsoby buď dám rendr na položku internet 1920x1080 25P a v políčku 25P přepíši na 50 (double PAL). nebo to vyrendruji do m2ts. a v programu Splash pro to exportuji do formátu 1920x 1080 50P mp4. Jinak výborný přehrávač jednoduchý a přehraje kde co.
Ješťe jsem se chtěl zeptat jak udělat rozvržení pracovní plochy Vegasu 12 jak jsi to měl ty že časová osa je nahoře a ostatní dole. zkoušel jsem to pomocí těch teček na boku přesunout ,ale nedostal jsem to do té polohy jak to máš ty.
Radek
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

[attachment 799 rozloenokenVegas.png]
Přílohy
rozložení oken Vegas.png
rozložení oken Vegas.png (254 KiB) Zobrazeno 1535 x
Loki

Zdravím, mám takový problém... dělám na jednom videoklipu, ale jakmile ho vyrenderuji, tak mi hudba sama mění hlasitost... když tam někdo něco říká, tak se hudba ztiší a když je nějaká část kde zase nikdo neříká nic, tak se to dá víc nahlas... je to divný, protože mi to předtím šlo úplně normálně... už jsem zkoušel hodně věcí, ale jsem naprosto bezradnej, na internetu jsem toho moc o tomhle problému nenašel... nevíte někdo co s tím? aby mi to přestalo dělat ty výkyvy hlasitosti...? abych to nemusel stahovat pomocí těch audio bodů... nejde to někde nastavit? :)
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Bude to nejspíše nastavením zvukové části. Jen, kdyby jste také napsal do jakého formátu renderujete obraz a zvuk. Bez toho se opravdu těžko radí. :-)
Loki

Videa renderuji do mp4, jako vždycky... u audio formátu tam mám ''PCM Uncompressed'', jestli myslíte tohle :) ale takhle jsem to renderoval i předtím a bylo to v pohodě, akorát teď mi to dělá ty výkyvy... hlasitost jsem zkoušel zvýšit u celé vrstvy, ale jelikož to potom hodně praskalo když někdo něco říkal, tak jsem to zase snížil zpátky... a tak nějak poté mi to u hudby dělá ty výkyvy, ale nevím čím to může být... mám to všechno nastavené stejně jako jsem to měl předtím... já se právě chtěl zeptat, jestli pro to není nějaké nastavení...? jestli přímo pro tohle tam někde není nějaká ikona, nebo něco, co přesně tohle spustí a zase zastaví...?
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

MP4 + LPCM??? Promiňte, ale není to obvyklé spojení. Můžete mi napsat v jakém nastavení v Render As používáte MainConcept AVC/AAC či Sony AVC/MVC? Nebo v jiném? Opravdu renderujete obraz i zvuk dohromady? Nebo zvlášť a pak spojíte? A jaké máte vstupní originál video? AVCHD nebo jiný?
Samuel

Poradi mi nekdo?
Po preinstalovani z Windows 8 na 10 mi nejde spustit Vegas.(oficialne zakoupen Vegas 12). Po odkliknuti na exe se rozjede spusteni programu a jeho nacitani, ale v okamziku dokoncovani startu mi naskoci chyba a tabulka reportu chyb na odeslani . Setkal se nekdo s takovou zavadou po preinstalaci Windowsu 8 na 10?
dik za odpovedi.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Zkušenost s W10 nemám. Když máte originál Vegas, jak píšete, co Vám brání jeho přeinstalaci. Nebo to dělá i po tom? Pak je tu jejich technická podpora.
Samuel

Opetovna preinstalace probehla , ale Vegas opet nenastartuje... techicka podpora Sony je dobra vec, ale musela by fungovat asi svizneji...Bombaruju je uz vic jak ctrnact dni a nedostal jsem zatim zadnou odpoved. Proto zkousim tady forum... Nicmene dik za odpoved .Asi si budu muset nejak poradit sam.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Potom chybí nějaká součást v samotných W10. Je třeba pátrat a srovnávat s např. W7. Rád bych pomohl víc, ale nevím bohužel jak. Promiňte.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů