Chyby v Sony Vegas 12

Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Bohužel v tomto Vám nedokáži poradit. Snad se ale někdo najde. :-)
Kočí

Vyzkoušel jsem to , ale bohužel nepomohlo... Možná kdybych udělal nový projekt tak by to pomohlo , ale já chtěl rozjet ten poslední. Soubory si to našlo , ale stejně je to nezobrazí , nejdou přehrát a po vyrenderování chybí. Přemýšlím nad Vegas pro 11. A začnu odznova... U Vegas 12 to asi znova riskovat nebudu.. Pokud by vás napadlo ještě něco byl bych rád , díky za všechny vyčerpávající rady...
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

To Ondris: Na vykreslení čáry zkuste http://www.routegenerator.net, používám ho na vykreslování po trasy mapě. Je jednoduchý, funkční a zadarmo.
Jen je potřeba dát pozor na správnou velikost zdrojového obrázku - buď do programu vložit obrázek se stejným rozlišením jako bude výstup, nebo to pak ve vegasu ořezat/zmenšit. A nebo třeba animovat i pohyb výřezu nad mapou.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Pro Ondris: Máte v počítači doufám nainstalovaný Quick Time 7, který dodá potřebné kodeky k .mov souborům. Je to úplná samozřejmost, aproto jsem to dříve nezmínil. Omlouvám se. :-)
Ondris

To Romulus: Quick Time 7 mám.

ještě raz Děkuji.
starecek
Příspěvky: 29
Registrován: 13.04.2011, 16:42
Kontaktovat uživatele:

To Ondris: Na vykreslení čáry zkuste [www.routegenerator.net],jak píše Mart, pokud byste potřeboval např. něco složitějšího, dejte vědět. Mám vlastní generátor, nemá sice "autíčka" na špici, ale umí prolínání či jiné ...(přiznám se, že nějak neumím sem dát patřičný odkaz, už jsem "starý a blbý").
radek7777
Příspěvky: 56
Registrován: 09.11.2013, 20:56
Kontaktovat uživatele:

Mám takový dotaz. rendroval jsem ve Vegasu 12 na konci řadu fotek a dal jsem mezi ně přechod prolínačku. stalo se mi že po vyrendrování při začátku přechodu fotka jakoby skostičkovala asi tak 1sekundu a potom v pohodě nastal přechod. Rendroval jsem do mp.4 1920x1080 50P. Dělalo to jen u fotek přechody u filmu jsou v pohodě.Fotky byly sestřiženy s filmu. Nemáte taky někdo podobné zkušenosti?
Radek
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Pošlete pár takových fotek, co máte v projektu (identických!) přes Ulož.to, a já je zkusím vyrenderovat stejnou metodou. Napište jak dlouhé sekvence jste tvořil a jak dlouho trvá prolínačka. Vyzkouším a dá Vám vědět. :-)
radek7777
Příspěvky: 56
Registrován: 09.11.2013, 20:56
Kontaktovat uživatele:

Dávám odkaz na fotky sejmuté z videa. zkoušel jsem je rendrovat samostatně, fotky jsou nastaveny na 5sekun udělal jsem mezině prolínačku a dvě mi opět zakostičkovaly jinak nastaveni 1920x1080 50P rendr nastaven na 1920x1080 50P MP.4
okaz: http://uloz.to/xDFBR9U8/fotky-rendr-zip

Radek
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem provedl zkoušku na svém PC a zasílám výsledek.

http://uloz.to/xeNoFcSA/fotky-render-zk ... pro-12-rar

Jen mně nejde do hlavy, že píšete, že renderujete do 50p s příponou MP4. Mojezkušenost je taková, že do 50p, se dá render provés pouze s příponou .m2ts. Soubor mp4, lze vyrobit pouze v 25p.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host