Export na DVD - nefunguje v přehrávači

Honza
Příspěvky: 4
Registrován: 13.11.2012, 20:22
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den.
Konečně nejsem sám, komu to nefunguje. Totiž exportování na DVD. Měl jsem Pinnacle 14 a NERO, Teď Pinnacle 16 a Schampo, či jak se to jmenuje. Ale to není podstatné. Všude jsem se ptal a nedostal jsem vysvětlení. Jediné zlepšení jsem našel tak, že to exportuji např. v AVI jako soubor a uložím si to na počítači. Pak znovu dělám nový film a do toho vložím ten uložený soubor AVI. (vybrat vše a přetáhnout na časovou osu). Pak to exportuji jako DVD. Bohužel to někdy musít dělat i znovu. Jedině tak jsem dostal výsledný film na DVD, který jde normálně přehrát na obyčejných přehrávačích DVD. Proč to tak je , nevím. U počítačových formátů se to nestává. Souvisí to asi se strukturou DVD záznamu. Chyby se projevovaly jako vodorovné rozpadání obrazu, nebo zastavení.
Samozřejmě chci to také dělat jako HD, které je kvalitnější, ale všichni v rodině nemají přehravač HD. Postupně to tak bude a bude klid.
Doporučuji přesto již teď souběžně ukládat kopii filmu při exportu i jako HD. Samozřejmě když je to s kamery či foťáku HD. A pak je možno přímo tu kopii HD vkládat importem pro zpracování exportu DVD.
Rád bych věděl, jestli se vám to povedlo. Napište mi na mail. Debata o problémech s tvorbou staralých formátů DVD může u někoho zapříčinit kopřivku. Do mercedesu také nedáváme motor s trabanta.
Honza
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů