problém v pinnacle 16

chanky
Příspěvky: 6
Registrován: 05.08.2013, 13:32
Kontaktovat uživatele:

Omlouvám se spletl jsem si screeny:-). Tady je ten správný.
[attachment 773 pinnacle-registracnyslozka.gif]
Přílohy
pinnacle - registracny slozka.gif
pinnacle - registracny slozka.gif (110.73 KiB) Zobrazeno 1398 x
chanky
Příspěvky: 6
Registrován: 05.08.2013, 13:32
Kontaktovat uživatele:

Koupil jsem ho na stránkách www. pinnaclesys.com, tedy v angličtině. Nejsem však dobrý angličtinář a nemám po ruce někoho kdo by mi s korespondencí pomohl. Jiné ps plus 16, jak se správně, mnou zakoupený program jmenuje, v ps nemám. Co se podpory týče, Corel se mnou nekomunikuje. Něco jsem se dnes pokusil přeložit přes překladač google, tak jsem jim poslal žádost o zaslání nového hesla a program přeinstaluji na nový HDD se systémem, který tam ode dneška mám. Zkusím si najít jinou trial verzi. Mohl byste mne prosím odkázat, kde se dá jinde stáhnout spolehlivější verze. Projekty jsem našel Knihovna-dokumenty-pinnacle-snímky tak doufám, že to půjde vložit do nově nainstalované verze. Děkuji za odpověď.
PS: Je mi záhadou, že mi poslali jen trialový kód, dle překladu jsem vyrozumněl, že mi pošlou všechny mnou registrované kódy. Možná jsem to špatně přeložil. Jak vidím, když si člověk koupí krabicovou verzi, má něco v ruce. Ještě jednou děkuji za ochotu a rady.
chanky
Příspěvky: 6
Registrován: 05.08.2013, 13:32
Kontaktovat uživatele:

Ještě k tomu logu. Jak jsem našel tyto stránky tak první mi utkvěl odkaz na plugin od Vás.Přiznám se, že jsem se nepodíval na podrobnosti. Ale asi byl starý. Takže po nainstalování tohoto pluginu se mi změnilo logo programu:-).
chanky
Příspěvky: 6
Registrován: 05.08.2013, 13:32
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem stále na mrtvém bodě. Přeinstaloval jsem pinnacle, ale stále se z té trial verze, nemůžu dostat na plnou. Oslovil jsem, písemně podporu na Corelu, ale napsali mi postup, který sám znám. Problém je, že mi to nechce vzít to heslo, které mi oficiálně poslali na email.
(td). Když do tabulky napíšu heslo, objeví se hláška, že je neplatné.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Miroslav Polner

Nemali ste náhodou naištalovanú verziu PS16 s crackom? Skúste vyčistiť registre,prípadne naištalovať PS na nový systém.
petr

Dobrý den mam dotaz koupil jsem si novou verzi Pinnaclu a mam tam problém se zvukem jsou tam jako by výpadky, originál soubor je v pohodě v avidu taky ale v Pinnaclu jsou chyby.

Originál krabicová Pinnacle studio Ultimate 16 a PC je Intel core I7, 8 Gb Ram na 2166 MHz, 2 SSD od Intelu jeden na střih a druhý na systém, grafická karta GE Force GTX 460, originál Win7 Home orig, AVG 14 internet security a čistá nová instalace.


Naposledy oživil Anonymous v 09.01.2021, 16:16
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host