Přenos Bonus DVD z PS 12 Ultimate do PS 15 HD Ultimate Collection

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Janesy
Příspěvky: 10
Registrován: 06.06.2012, 19:14
Kontaktovat uživatele:

Zdravím všechny příznivce zpracování videa a moc prosím o radu. Mám 2 problémy:

1/ Dle návodu na YouTube

které perfektně zpracoval Steviezah mi syn do nového PC přenesl bonus DVD do PS 15 HD Ultimate Collection, avšak bohužel jsou všechny zamčené a nemohu je použít, ačkoliv byly součástí zakoupené krabicové verze PS Ultimate 12 (týká se to Boris Graffiti, Magic Bullet Looks, proDAD VitaScene...neříkám, že všechno používám, ale pár jsem si jich oblíbila a dost mne štve, že ač byly zakoupené, nefungují. Aktivační klíče i sériové číslo i číslo PASU od PS 12 mám schované, to není problém, ale tuším, že bude asi problém, že v PC mám nyní nainstalovaný PS 15, který má jiné sériové číslo a i jiné číslo PASU, takže akt. klíče nefungují. Chápu správně, že aby bonusy z PS 12 fungovaly, bude třeba do PC tuto starší verzi studia dodatečně nainstalovat nebo jsme něco udělali špatně?

2/ Prostřednictvím PS 15 jsem importovala do PC film s příponou .MPG z cizí kamery. Po úspěšném importu však film nešel vložit do časové osy, protože prý nemám aktivovanou funkci Dolby 2CH Encoding/Decoding pro Studio 15 a zda ji chci aktivovat-nic jsem neaktivovala. Následně nato jsem doeditovala Full HD video s úmyslem ho poprvé vypálit na BD. Při přechodu na export vyskočila opět tabulka, že nemám aktivovanou funkci Dolby 2CH Encoding/Decoding pro Studio 15. Tak jsem ji chtěla aktivovat. Na stránkách Pinnacle mi byly nabídnuty ke stažení klíče k: Dolby Digital 5.1 Channel, MPEG-4 Codec, AMR a MP3. Nejprve jsem zadala aktivační klíč k Dolby Digital 5.1 Channel (zvuk ale v PS nebyl na DD 5.1CH nastavený, nechala jsem PCM) a již jsem mohla začít tvořit obraz disku a následně vypálit BD. Poté jsem opět zkusila do časové osy-v novém projektu vložit onen film s příponou .MPG, který dříve nešel a ejhle, ono to šlo bez výzev k aktivaci Dolby 2CH Encoding/Decoding! Ale z časové osy jsem film odstranila a řekla si, že stáhnu zbývající akt. klíče, které mi byly nabídnuty - viz výše citace. No po jejich zadání do PS 15 už film ve formátu .MPG opět nejde vložit do čas.osy, stačí jen kliknout na náhled filmu a jsem vyzvána k zakoupení akt. klíče s odkazem na web Pinnacle. Bohužel, zde žádný klíč k Dolby 2CH Encoding/Decoding pro Studio 15 není ani nikde na internetu jsem nic nesehnala.
Můžete mi prosím někdo poradit co s tímto problémem? Sama si rady absolutně nevím :((. Předem moc děkuji za radu.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Pokud máte současné PS 15 zaregistrováno, což je pro správnou funkci nutné, měla by jste se zalogovat
na stránkách Pinnacle a aktivační klíče pro PS 15 Vám příjdou emailem.Je jedno pro jakou verzi máte
aktivační klíče, pokud jsou efekty určeny i pro vyšší verzi, starší klíče fungují.Měla by jste se s Vaším problémem
obrátit na prodejce, který Vám PS 15 prodal( pokud ještě existuje).
Pro efekty DVD Bonus 11 by jste měla mít aktivační klíč, určený pro DVD Bonus. Pokud jej nemáte, máte
smůlu,měla by jste jej dokoupit.
Efekty proDad Vitascene jsou v PS 12 jako plugin.V dalších verzích se musí tento plugin doinstalovat, ale ne vždy
se mi povedlo pomocí aktivačních klíčů z PS 12 tyto efekty zprovoznit.Někdy to bylo poměrně martyrium.
Měl jsem a mám těchto prodad efektů poměrně bohatou sbírku, ale brzy jsem je přestal používat a začal
jsem si vytvářet svoje vlastní.Je to sice pracnější, chce to trochu hledat po netu, ale určitě se mi nestane
že mnou vytvořený efekt bude mít i někdo jiný.
Jeden takový je zde:

Ukázka rozchozených proDad v PS 15 je zde, ale už Vám netroufám poradit jak na to, už si to nepamatuju
a poznámky jsem zahodil z té doby:

Viděl bych řešení Vašeho problému pomocí neoriginál aktivačního souboru.
Tady Vám to nenahodím, dostal bych se na úroveň warez fora a to už se mi zde vymstilo.
Napovím:hledejte na netu Pixie Activation 470.Soubor není větší než 598 kB.
Janesy
Příspěvky: 10
Registrován: 06.06.2012, 19:14
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den, no právě mně ale akt. klíče z PS 12 Ultimate v PS 15 HD Ultimate Collection NEFUNGUJÍ :(( - jakmile je zadám, objeví se hláška, že klíče jsou neplatné, protože byly vydány k jinému číslu pasu a to k PS 12. Co se týče DVD Bonus 11, ty s lehkým srdcem docela oželím, stačí mi bohatě efekty, které jsou v PS 15, ale dost mne mrzí, že mi nefunguje ani proDad (instal. CD mám) - tady jsem si jich několik oblíbila, ale jak to vidím (problémy s inst.klíči z 12 jak píšete), tak kvůli cca 5 efektům to nebudu hrotit. Máte pravdu, že vlastní efekty jsou originální a nejspíš se k této cestě přikloním a začnu se je učit je tvořit.
Musím Vám velice poděkovat za Vaše CENNÉ rady a návody, které máte nahrány na YouTube - pro nás (uživatele neznalé) perfektní návody co a jak v PS dělat, stále se tam chodím učit :).
Ještě bych k Vám na závěr měla jednu prosbu a sice, jestli neporadíte s mojí otázkou číslo 2. Stále nemohu nikde najít kodek: Dolby 2CH Encoding/Decoding pro Studio 15, díky jehož absenci v PS 15 nemohu editovat filmy s příponou .MPG.
Na závěr díky moc za nápovědu na konci Vašeho příspěvku (já věděla, že zde určitě najdu radu).
Mějte pěkný den, J.S.

Tak problém se vyřešil zcela jednoduše a to pouhým odinstalováním a novým nainstalováním PS 15. Už se žádné výzvy ke stažení kodeku: Dolby 2CH Encoding/Decoding neobjevují a videa s příponou .MPG jdou v pohodě zpracovávat :)))
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host