Import zvuk.CD

Odpovědět
multa65
Příspěvky: 2
Registrován: 15.12.2012, 10:17
Kontaktovat uživatele:

Zdravím všechny,
jsem jedním z těch,kteří nedávno zakoupili PS 16 a teď s ním mají problémy.Nemohu naimportovat zvukový soubor ,případně celé CD jak jsem to ZCELA bez problémů dělal v PS-12. Když zvolím složku Soud Effects a tam to nakopčím,tak to Studio ,,oseká " na 30 sec. každou skladbu .Potřebuji si vytvořit hudbu na pozadí a asi si vytvořím infarkt.
Nevíte někdo ,jak to tan narvat.Předem díky za každou podnětnou radu.
Miroslav Polner

Ak máte hudbu uloženú na disku,wav,mp3 a otvoríte v PS 16 zložku knihovna-zvuk a súbory natiahnete tak to musí fungovať. Skúšal som to a nie je najmenší problém.
multa65
Příspěvky: 2
Registrován: 15.12.2012, 10:17
Kontaktovat uživatele:

Zdravím a děkuji za ujištění,že to tedy jde.
Já mám 2 CD v mp3 s pěknou hudbou pro pozadí,bohužel a nevím proč PS při importu do knihovny (já to předtím kopčil do Smart Sound) všechny skladby ,,ořeže " na 30 sec. a hotovo.Protože to udělalo u obou ,myslel jsem ,že to prostě nejde,proto ten dotaz.Po Vaší odpovědi jsem to importoval do knihovny -Hudba a bylo to stejné,ale vzal jsem jiné CD a tam to jde opravdu bez problémů,takže prostě budu i když nerad muset použít jiné CD.Ještě ,ale udělám pokus a převedu to původní z mp3 do waw a uvidím ,co to udělá.V každém případě děkuji za Vaši pomoc.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Honza
Příspěvky: 4
Registrován: 13.11.2012, 20:22
Kontaktovat uživatele:

Ještě ke hudbě na P16. Opravdu je třeba skladby převést do waw, jinak jsou ořezané. Nevím proč, ale mp3 je malé. třeba asi 3MB a waw je pak asi 20MB a již je tam celá skladba.
tatapeta
Příspěvky: 3
Registrován: 08.11.2011, 21:21
Kontaktovat uživatele:

S podobným problémem jsem se setkal v trial verzi. Tu samou hudbu jsem ale bez problémů načetl v Avidu a tam pak projekt vyrenderoval. Na Exacu mi odpověděli, že to může být trial verzí. Nyní jsem koupil plnou verzi Pinnacle 16 a jsem zvědav jak to dopadne?:) Dám vědět.
Miroslav Polner

Skúšam v PS16 wav aj mp3 a neobjavil som žiaden problém s importom.Skladby sú celé.
tatapeta
Příspěvky: 3
Registrován: 08.11.2011, 21:21
Kontaktovat uživatele:

Tak problém nebyl v PS , ale ve staženém souboru MP3. Stáhnul jsem soubor z jiného zdroje a ten funguje v PS16 normálně celý.
trictrek
Příspěvky: 4
Registrován: 03.04.2013, 22:26
Kontaktovat uživatele:

Já s tím ořezáváním skladeb zápasím taky a je pro mne zcela nepochopitelné, že otevřu Knihovnu-hudbu-z externího disku z určité složky natáhnu 6 skladeb-2 jsou v pořádku, 4 ořezané v rozmezí 20-30 sekund. To fuckt hlava nebere! Proč ????
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů