Kvalita renderingu videa v Pinnacle 16 vs. ostatní

Pepa

Mohl by někdo porovnat kvalitu výsledného videa po úpravě v PS 16 v porovnání s ostatními (např. Sony Vegas)? Jedná se mi o fullHD video (1080i). Chtěl bych si PS16 pořídit z důvodu jednoduššího ovládání, slyšel jsem ale, že kvalita videa je z PS horší, což by mi dost vadilo. Díky za odpoěď.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Dám ti radu: stáhni si trial verze (většinou jsou dostupné) a porovnávej. Kdo má kvalitní soft, určitě si nebude chtít "zasvinit" počítač nějakým "šitem", který se s oblibou zažere do registrů ! :S
Pepa

Děkuji za fundovanou odpověď opravdového odborníka.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Není zač, chytrolíne. Zřejmě jsi počítačově "velmi gramotný". Na TV freaku jsi také neuspěl, že ? Hádej proč PAHA ! (td)
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Jsem tento dotaz také objevil na TV Freaku v přesném znění.Na tento dotaz jsem nereagoval ani tam
a nehodlám ani tady.Na toto téma toho bylo popsáno a řešeno více než dost.Nehodlám mrhat svým
časem nad dotazem, který si tazatel může vyřešit sám.
A mimochodem, proč byl tento dotaz v sekci Pinnacle 14, když se týká 16?
Proto byl přesunut sem.
pppppv
Příspěvky: 29
Registrován: 12.11.2012, 22:56
Kontaktovat uživatele:

PRE ROMAN 51: SKUS NAJPRV ODPOVEDAT NA OTAZKU /PEPA/ A POTOM DAVAJ DOBRE RADY.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

To kamera11: Měl jsem na Vegas ze začátku stejný názor jako Vy. Ale je to jen o tom mít odvahu se na něj podívat více do hloubky a najednou se něco zlomí a potom to jde samo. Já zapřísáhlý letitý patriot Pinnacle dnes říkám - PINNACLE UŽ NIKDY, AŤ ŽIJE VEGAS (Pro) Ano Vegas renderuje pomaleji, ale výstup je k nerozeznání od originálu i podstatně nižším bitrate, než byl ten originální. Prostředí Vefas je strohé, ale také VELMI praktické, později intuitivní a spolehlivé. CHCE TO nenechat se odradit a potom to jde najednou samo. Je dobré si k tomu pořídit knihu - Upravujeme video v programu Vegas. Je o verzi 5, ale většina principů tam popsaných platí dodnes. Osobně nedám na Vefas dopustit. Ano byl jsem stejný. Ze začátku to i pro mne byla španělská vesnice. To se ale mění úměrně tomu, kolik se toho v tomto programu člověk naučí a potom už na něj nedáte dopustit. Pinnacle 15 už leda na některé titulky, ale jinak R.I.P..
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Pre pppppv: na hloupé invektivy obvykle neodpovídám. Jenom mne překvapuje, že z tebe kromě hloupé poznámky nic kloudného nevypadlo a že jsi nevěnoval dlouhé hodiny stahováním různých softů a jejich porovnáváním jen proto, aby jeden LENOCHOD dostal vše hotové pod nos !! Mohl jsi se stát tím "oslem", jak nazval trefně na TV Freaku zdejší moderátor steviezah :D
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů