Jakou BR vypalovačku.

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
danihol

Díky, video pověsím až příjdu z práce. Přemýšlím o BR vypalovačce pomůžeš vybrat??? Mám typy

http://www.alza.cz/samsung-se-506ab-cer ... 294141.htm

http://www.alza.cz/sony-bdx-s600u-cerna-d296289.htm

nebo nějakou jinou díky.......
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já bych šel do té od Sony. Přeci jen Sony má k BD blíže. Ale je to jen můj osobní názor.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
renda

Pro boha co je to za kravinu, už vidím jak strčíte usb flash do TV třeba 12GB a bude vám to běhat.......
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Každému podle jeho libosti. Pro mne je BD přehrávač nedílnou součástí mé multi mediální struktury. AVCHD A DVD jsou mrtvé leda pro Ty, co chtějí, aby tomu tak opravdu bylo. Moje zbírka domácího videa má a bude mít základ v DVD, AVCHD DVD a také BD. Zálohy mám samozřejmě na HDD. Pro jistotu. kdo chce mít videa na flash disku prosím, je to jeho svobodná volba a právo. já budu, dokud to půjde pálit svůj archiv na placky. je to můj výběr a mé právo. BD a DVD IS NOT DEAD! Maybe only for fool! .-)
danihol

-- moved topic --
renda

Pochybuji,že vám jde s flash disku do TV přes USB 50p...
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

A to pozor. Mě jde do TV Sony přes BD přehrávač Sony USB vstupem z klíčenky 50p bez jakýchkoliv problémů, včetně 28Mbps originál z kamery skrze čtečku SDHC/XC.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

No já bych to USB nezatracoval, ale je jasné, že lepší bude připojit TV k domácímu NASu.
Malé jsem na 16 GB flasku udělal Krtka ve full HD, vrazil do Samsunga a finito.
Totéž jsem zkoušel od souseda Avatara na flešce a jelo to v pohodě.
Je třeba vyzkoušet typ od typu TV co a jak bude umět přehrát z flešky.Náš Samsung umí
přehrát AVCHD m2ts s bitrate do 16 MB/s.Co jsem měl nad, trvalo déle načíst a sem tam se to seklo.
Na takové ptákoviny používám PS 16.
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

To Romolus ,zeptám se jaký autoriz.prográmek používáte pro své AVCHD2?Předpokládám že Architect to asi neumí.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host