WINDOWS 8

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,mám ty Win8 Enterprise stažené také z uložto ale asi jiné,protože tam šla udělat aktivace ale žádnou hlášku o aktualizaci mě to nehází pouze tedy nenaskočí Num Lock.Nemáš odkaz na registry kde je to zapnuté u Win8 abych zkontroloval.
F8 na virtuálu fuhguje samozřejmě pouze s vyobrazením nainstalovaných dalších OS takže bohužel u sebe toto neodskouším.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Tak to vidím, že to budu muset zkusit nainstalit natvrdo na HDD.Volba, kterou pomocí F8 používám
se ve Win 8 asi jmenuje Zakázat vynucování ovladačů.Ve Win 7 to bylo tuším Disable driver signature enforcement .
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Nebyl jsem sám s tím Num Lock a tak Google poradil.Na zive.cz je o tom diskuse.Upravil jsem registr a zatím to funguje.
http://www.zive.cz/poradna/windows-8--- ... tanswers=1
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Tak mě to nedalo a stáhl jsem si z microsoftu nejprve w8 manager ten mě prověřoval kompatibilitu a zjistil toto:Zabezpečené spuštění není kompatibilní s vaším počítačem.FW vašeho počítače nepodporuje zabezpečené spouštění, proto tuto funkci nebudete moci používat v sys W8.A v podpoře prog. mě schází i EDIUS 6.5 .Má cenu W8 instalovat?PC MULTIBOOT W7 64 ULTIM/W764 HOME/ CPU AMD PHENOM6 3.4Ghz/ grafATI 68501/RAM8G
Miroslav Polner

Ak vám system a strihový program beží bez problémov na W7 tak by som ešte s W8 počkal. Zatial ho tiež iba testujem na takom testovacom počítači ale na prácu využívam W7 PRO. Notebooky čo predávame obsahujú síce už W8 ale už som aj preinštalovával W8 na W7.


Naposledy oživil Anonymous v 28.12.2020, 16:13
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host