WINDOWS 8

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,může prosím někdo popsat své zkušenosti s tímto OS?Jedná se mě o to zda je třeba při instalaci potřeba doinstalovat service pack např.zda to může být SP1 nebo si W8 sám doinstaluje nějaký svůj serv. pack +ovladače atd.?Předpokládám že by stačilo sehnat jen W8 upgrade když mám W7/64.Jen mě udivuje že tady někdo psal že má W8 za800kč když SW.nabízí nejlacinější UP za jeden krát vyšší cenu.Díky předem za odpověd.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Kde by se vzal na fungl nový systém servis pack?! Já mám možnost uprade na W8 za necelé 4 stovky. Ale kašlu jim na to. W8 je jako Vista. Pouhý mezistupeň, který nestojí za řeč. Kdyby tomu bylo jinak, tak to Mrkvochvost nebude dávat tak levně. Je to jen habaďura na lidi. Kdo má W7 nepotřebuje upgadovat! Je to dostatečně moderní software, který maká jak má. To, že W8 nabíhá o pár sekund rychleji pro mne není argument pro přechod z W7 na W8. Tak to vidím já. Názor ostatních může být odlišný. Já si stojím za tím, co jsem napsal.
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Díky za Váš názor.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Taky si myslím, že Win 8 nemá pro mne přínos až takový.Už jenom tím kočkopsem zvaným Metro
mě celkem nakrkli.Pokud se jim povedlo 8 zrychlit je sice hezké, ale hlavní důvod, proč přejít to není.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Mám pocit, vážení, že tu kritizujete něco, o čem toho moc nevíte. Já jsem si Win8 osahal a mohu klidně říci, že nemáte pravdu ! :P Uvedu pouze to, co jsem psal na konkurenčním webu (staviezah tam publikuje také):
Samotné Windows 8 Pro (díky dobré ceně při stažení a zakoupení přímo z webu Microsoftu za 760,-Kč) mne příjemně překvapily - WMP v.12 a i Internet Explorer v.10. Podle mne jsou svižnější, start rychlejší a když odbouchnu Metro jedním kliknutím, není co řešit.
Multiboot s Win7 mám jen proto, že ve Win8 nejsou šachy (hra). :)
Chce to vyzkoušet a potom kritizovat !!
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já měl W8 zkušebně na PC několik dní. Byl to pro mne jeden velký chaos (jde o zvyk samozřejmě). Na přehrávač videa WMP už léta z vysoka a na IE od verze 6 také. Na konci prvního příspěvku jsem jasně napsal, že jde o můj osobní názor a nikdo se jím nemusí řídit. :-) Nejsem na tomto fóru, abych se s někým přel o hloupostech. Kdo chce W8 má ho mít. A kdo chce zůstat u W7 i pro něho je to svaté právo. A já mám svaté právo vyjádřit zde své mínění na vznesenou otázku.

Apropos roman51 - kolik máte za propagaci té zvrhlosti W8?! :-D
Miroslav Polner

W 8 nie je nič iné len ako zasa zarobiť! Ešte nie je dotiahnutý do spoľahlivej funkčnosti W7 a už tu nútia ďalší shit!
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Romolus - používám stejné právo jako vy svobodně se vyjádřit k tématu. Jinak na hloupé otázky neodpovídám !
Polner - nikdo vás přece nenutí si ten "shit" zakoupit, ani u Win7 vás snad nikdo nenutil když byl nedotažený, nebo se mýlím ?
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

MONYS - nedejte se zastrašit, přečtěte si tento článek, tam je i vysvětlení cenových relací. ROMOLUS má patrně nový PC a tam je upgrade za 400,-Kč.
http://www.zive.cz/clanky/vse-co-byste- ... fault.aspx
Já používám oba systémy na jednom PC, každý pro něco jiného. Zatím se všichni recenzenti shodli v tom, že W8 rychleji startuje a je svižnější, WMP v.12 je rovněž mnohem lepší než předchozí. Stejně Explorer.
Pokud se týká střihu v Ediusu, tam se žádného zrychlení (zatím) nedočkáte. To snad později. Výhodná cena platí tuším do konce ledna 2013, do té doby si může každý W8 vyzkoušet zadara !
Jen upozorňuji, že Win8 už nejde odistalovat, nejlepší je zkoušet na samostatném HDD, nebo alespoň na logickém HDD. Verze Win8 Pro za cca 760,-Kč je upgrade na Win XP, Visty a Win7. Některý z těchto OS MUSÍ být nainstalován ale programy musíte instalovat znovu !! Proto se pro zkoušení vyplatí čistý HDD.
Další důležitá věc je stáhnout si ovladače pro W8, což je snad logika, ale .... :D

Jak vypadá multiboot na mém PC je na přiloženém obrázku.

Jó, ještě pro váš klid: nejsem agent Microsoftu, na 100 hříchů !!! :P
[attachment 675 W8multi.jpg]
Přílohy
W8 multi.jpg
W8 multi.jpg (175.79 KiB) Zobrazeno 1198 x
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host