Pinnacle 15 HD - problém s velikostí výsledného videa

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Bedus

Zdravím,
mám problém při finálním vytváření videa. Při prokliku do exportu mi program hlásí, že výsledné video bude třeba 8GB. Dám vytvořit jako soubor do PC, vše probíhá jak má, ale výsledný soubor je vždy jen max 4GB a zpracuje se jen polovina filmu.Tohle mi to dělá např při exportu do MPEG2. Když zadám export do DIVX, tak se mi vytvoří dva samostatné 4GB soubory. Film je celý, ale na dvou souborech.
Snažil jsem se najít nějaké nastavení, ale bez úspěchu. Poradíte?
Díky moc.
alubos

Zdravím,

jedna z možností je, že nahrávate na disk formátovaný na FAT32. Taký formát nepozná súbor väčší ako 4 GB. Pre väčšie súbory je potrebný disk NTFS.
Lubos
Bedus

Disk mám naformátovaný na NTFS. Takže problém bude asi jinde :-( Ale díky za snahu.
pppppv
Příspěvky: 29
Registrován: 12.11.2012, 22:56
Kontaktovat uživatele:

JA MAM PINNACLE 14 . NEVIEM PRECO DAVAS EXPORT DO SUBORU. JA POUZIVAM EXPORT NA DISK, VYTVORIM SI BITOVU KOPIU A TU KEDYKOLVEK MOZEM POZRIET ALEBO NAPALIT NA DVD DISK.
MCadova2
Příspěvky: 10
Registrován: 09.10.2012, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,
mám stejný problém. Mám soubor v DiVX, který má celý přes 5 GB. Nicméně se mi vytvoří dva soubory a také nevím, jak změnit nastavení. Soubory jsou vytvořeny v pořádku, ale nechápu, proč jsou dva a kde se to dá změnit. Kdybyste někdo věděli, ozvěte se. Díky.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

V jakem OS pracujete,neni to win xp?
MCadova2
Příspěvky: 10
Registrován: 09.10.2012, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den, mám Windows 7 Professional.
Martin48

Mám Pinnacle 15 a Win7. Při vytváření cca 70 min. souboru o velkosti 5gb v kvalitě 1080p mi to vytvoří soubor o poloviční velikosti, kde začátek vide má pouze zvuk a od poloviny už je i obraz.
Disky jsou naformátované na NTFS, ovladače mám ok. Když vytvořím krátké video např. 5min tak je to ok. Zkoušel jsem soubor uložit na oba disky co mám v pc. Nevíte co s tím?
Seďo

Vytvorený film v Pinnacli má 4.3 Giga v dĺžke 59 min. Na grafickom znázornerní dvd disku mi ukazuje ešte rezervu 7 min. Napriek tomu ho nenapáli pre nedostatok miesta. Čo stým ?
profil
Příspěvky: 53
Registrován: 14.08.2014, 02:45
Kontaktovat uživatele:

...............můžeš třeba trochu ubrat (snížit) datový tok - třeba z 10 000 na 9 000. Na obraze to skoro nepoznáš a soubor pro vypálení se zmenší, z tvého 4,3 na 4 GB. Disk DVD neuloží celou kapacitu volného místa. Vždy něco je na "ostatní"........(soubory k zápisu a pod.).
Určitě lepší je dnes ukládat vida na flešky do souborů, např. MP 4. DVD (podle mne) končí. Jejich rozlišení (720x576) a mechanika nutná k přehrávání, patří minulosti..................
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host