Aktualizace PS 16

steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Byť jsem od Pinnacle zběhl, zpovzdálí jej sleduju.Takže mi neunikl opravný patch na verzi 16.0.1.98
Stáhněte si ho zde:
http://corel.force.com/index/articles/e ... ategory%3D
Pokud by se nepovedlo, dejte vědět, někde to pověsím ke stažení.
Na výše uvedených stránkách je i výpis toho co je opraveno, nebo to co se vývojáři domnívali, že je třeba
opravit.
Já bych řekl, že přibyly nějaké funkce, ale to by měl posoudit někdo, kdo s PS 16 více pracuje.
Já si myslím, že navíc je export do formátu AVCHD 2 a nějaké nové nastavení jak v projektech, tak v ovládacím
panelu PS 16.Že je použito staronové logo Pinnacle snad nemusím přidávat.
Zatím nevím jak dalece jsou provedeny změny, opětovně jsem doinstalil PS 6 do systému před hodinou.
Ale slíbil jsem, že vyrobím nějaký rozsáhlejší projekt v PS 16, takže se s mými návody na PS ještě setkáte.

Mimo téma:
Při kontrole toho co všechno mám kolem Pinnacle jsem si projel výukový kurz s Palem Holzem.
Jaké bylo moje překvapení, když training byl vyroben pro PS 15 včetně titulků, ale ukázky jsou
z PS 16!!! Velmi zajímavé zjištění dávající prostor spekulacím např. to, že PS 15 měl být update 14
Avid Studio vůbec nemělo spatřit světlo světa a PS 16 je ve skutečnosti PS 15.Ale to je asi momentálně
jedno, pravdu se nedozvíme, třeba šlo o cílenou likvidaci značky.

Opomněl jsem screeny,komentář netřeba:
[attachment 657 Pinnacle16.0.0.75.JPG]
[attachment 658 Pinnacle16.0.1.98.JPG]
[attachment 659 Pinnacle_education.JPG]
Přílohy
Pinnacle_education.JPG
Pinnacle_education.JPG (142.03 KiB) Zobrazeno 1401 x
Pinnacle 16.0.1.98.JPG
Pinnacle 16.0.1.98.JPG (37 KiB) Zobrazeno 1401 x
Pinnacle 16.0.0.75.JPG
Pinnacle 16.0.0.75.JPG (34.09 KiB) Zobrazeno 1401 x
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem si ve 23.30 otevřel moje Studio 16 HD (koupené-krabicové), zadal → aktualizace Studia - a kulové!!! Jistě, mohu stáhnout Váš odkaz na opravný patch, ale něco mi zde zase nesedí. Proč když Studio samo nabízí možnost aktualizace, chvíli hledá a poté nahlásí, že takového nic nexistuje. A podle Vás tuto možnost nabízí na svých stránkách (?!) Tak v "čem udělali soudruzi z USA chybu?"
[attachment 664 Pinnacle16HD-tab.1.jpg]
[attachment 665 Pinnacle16HD-tab.2.jpg]
Přílohy
Pinnacle 16 HD-tab.2.jpg
Pinnacle 16 HD-tab.2.jpg (203.55 KiB) Zobrazeno 1401 x
Pinnacle 16 HD-tab.1.jpg
Pinnacle 16 HD-tab.1.jpg (205.5 KiB) Zobrazeno 1401 x
Miroslav Polners

Update Patch som stiahol a bez problémov naištaloval. Pokiaľ zadáte v programe hľadať aktulizáciu tak ten ju nenájde ale z toho odkazu zo stránky Corel ide. Budem sa s tým neskoršie zaoberať aby som vedel posúdiť do akej miery opravili soft ,zatiaľ som zistil,že na titulky akosi pozabudli.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Miroslav Polners: 16. 11. 2012 00:25
....................."Pokiaľ zadáte v programe hľadať aktulizáciu tak ten ju nenájde ale z toho odkazu zo stránky Corel ide".......(!). Ide, ide. Jistě. Ale proč to nejde přímo ze Studia? Vždyť se na toto ptám, "v čem udělali soudruzi z USA chybu?"
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

jednoduché vysvětlení. Studio má přednastaven automaticky ke stažení aktualizace servery Avidu. Jenže, když jsou aktualizace díky odprodeji u jiné firmy, logicky to nic nenajde. Důležité je, že to dá stáhnout a nainstalovat, no ne? :-) I mně se to povedlo bez problému.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Domnívám se, že původní aktualizace je nastavená na stránky pinnaclesys.com tak jak to bylo u předchozích
verzí.Vzhledem ke kotrmelcům jaké nám se studiem byly předvedeny co se týká vlastníka, se již asi nepovedlo
naimplementovat i změnu aktualizačního serveru.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Přesměrování serveru, změna adresy.......výrobek se prodává po celém světě.......“Něco je shnilého ve státě Dánském“....... Nebýt zde „geniálního fanatika pro video“ - steviezah – tak víme kulové (!)B)- A právě ti ostatní, kteří nemají tu možnost, tu čest se zde dopídit něčeho, utřou nos. A že jich asi bude. Toto jsem měl na mysli. A je to škoda. Nesvědčí to ani firmě Corel, jejíž jiný software též používám.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem si to stáhnul, dle doporučení (viz výše), otevřel a nainstaloval. Instalace proběhla si myslím normálně, tabulky, načítání, bla, bla, bla. Po ukončení a nainstalování jsem PC restartoval a spustil Studio 16. A hle! Screeny nejsou ty samé co jsou na ukázce a po delším načítání inicializace (asi 30 sek?) se objevilo toto. Všechno je zamknuté. A basta fidli. Zkusil jsem otevřít opravný balíček znovu a nejde. Objeví se tabulka se sdělením............ Tak že to vypadá zase na přeinstalaci. Fuj do prd..e!
[attachment 666 Posputnopr.balku.jpg]
[attachment 667 ponainstalovnoptavnhobalku.jpg]
[attachment 668 tab.3.jpg]
Přílohy
tab.3.jpg
tab.3.jpg (38.33 KiB) Zobrazeno 1401 x
po nainstalování optavného balíčku.jpg
po nainstalování optavného balíčku.jpg (228.98 KiB) Zobrazeno 1401 x
Po spuštění opr.balíčku.jpg
Po spuštění opr.balíčku.jpg (237.32 KiB) Zobrazeno 1401 x
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

..................navíc komunikace (tabulky) jsou od té Pixie 610 (steviezah - Re: Pinnacle 16 z Avid Studio 02. 09. 2012 14:50) v ruštině (!!!). I po trojím nainstalování/odinstalování a vyčistění všeho, co souviselo se Studiem 16, k ničemu nevedlo. Už dříve jsem psal, že i registrace na moje org. číslo (koupená krabicová verze Pinnacle 16 HD = 1.045.-KČ) není možná. Pořád se vrací nějaká ruská verz (tabulky v abzuce!!!). Ale studio jsem rozchodil, tak to až tak nevadilo. Mám to vyhodit? Ale teď po té aktivaci → patch na verzi 16.0.1.98 - je to zamknuté. Řek bych, že je možné, že mi to zablokovali. Tak že odinstalace? A co dál?
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Já se musím smát ! (:P) Co vlastně za těch pár stovek chcete ? Můj otec říkával že není dost bohatý na to, aby kupoval laciné věci. A navíc, co je cítit Corelem, tak je děs a hrůza ! Nemyslím CorelDraw, ten používám od v.3. Ale jako bonus k v.6 vydal Corel videoeditor, už nevím jak se jmenoval, ale pamatuji si že to byl příšerný paskvil. A co mu nikdy neodpustím je to, že poslal do háje skvělý Editor UleadMediaStudioPro, na který v té době neměla ani slavná Premiéra !!
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů