Export PS14

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Milan57
Příspěvky: 1
Registrován: 06.11.2012, 21:32
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den, už pár let stříhám v PS a za tu dobu jsem už řešil spoustu problémů . Tentokrát jsem však narazil na úplně nový a nevím si rady. Mám hotový projekt a při exportu na DVD s celý vyrenderuje. V plné kvalite má asi 6,5 GB a tak jsem použil DVD R DL 8,5GB. Na konci renderování se to tváří jako když začne zápis na disk, ale ten po několika vteřinách vyjede a program nahlásí, že disk je hotov. Nic tam však není. To samé se stane, když chci disk pouze vypálit z již dříve vypočítaného obrazu. Stejný disk to pak už odmítá, ale žádné soubory na něm vidět nejsou. Zkoušel jsem plusové i mínusové DVD, ale chová se to stejně. DVD jsem z VIDEO_TS (My Disc Images) zkoušel jako video DVD vypálit v programu Ashampoo Burning. Vše se vypálilo, ale přehrát to jde pouze v počítači a ne v DVD přehrávači. Neporadíte někdo?
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Nejsem si scela jistý, ale dovoluji si tvrdit, že to má souvislost přímo s vypalovačkou a jejím nastavením a s konkrétním médiem do ní vloženém. Chce to zkusit jinou vypalovačku a nebo alespoň jiné vypalovací rychlosti, je-li to možné. Já např. ve vypalovačce Lite-On nemohu pálit menší rychlostí jak 6x. Když se pokusím vypalovat např rychlostí 4x, tváří se Nero 11, že vypaluje zaváděcí stopu, ale po chvilce se objeví nápis zápis ukončovací stopy a disk prázdný a neporušený vyjede z vypalovačky. Dá se použít bez obav znovu, je nedotknutý. Toť moje zkušenost. Jestli to pomůže i Vám, nevím. :-)
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host