jemné sekání videa

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já bych jim částěčně věřil. Když Jsem se Vaší ukázku snažil renderovat na podobný bitrate jako originál. S přehráváním v mém PC byly neskutečné problémy. Když jsem klip vyrenderoval v bitrate okolo 16Mbit, přehrávání bylo bez problémů. Záseky se bohužel projevovali vždy. Před i potom.

Jestli ono to něajk nesouvisí z ukládáním videa mezi FAT32 - karta a NTSF - HDD. ale to je jen nepodložená úvaha.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Jak už jsem tu nělkolikrát uvedl, u mne se nic nezadrhává, ani ten šílený švenk. Moje kamča by mi při té hrůze hlásila, že panoráma je příliž rychlá ! V mojí strojovně zkrátka přepínám z integrované grafiky na graf.kartu. Edius má v nápovědě, že pro náročnější přechodové efekty (u mne třeba 3D Album zakopává při přehrávání v timeline, prolínačka ne) se má integrovaná grafika vypnout. Je to také otázka Biosu co se tam dá nastavit. V PC musí být nainstalený jak ovladač Intelu (integr.graf.), tak Catalysty pro Radeona, nebo ovladače pro nVidia, podle grafiky! Jinak se tu bude řešit a řešit a řeš..... ! X(

Ještě jsem zapomněl dodat, že ve Win8 to WMP v.12 přehrává bez cukání ! Takže kde je zakopaný pes !?!?
Jirka

PROBLÉM VYŘEŠEN , HURÁ NA KLOKANY BEZ SEKÁNÍ VIDEA.....X(
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

To je dobrá zpráva !! Jen se divím, že jste tajemný jako hrad v Karpatech a nerozšíříte nám obzory !! Zajímalo by mne, kde byla u vás chybka !! :D Za vynaloženou snahu si to snad zasloužíme, nebo ne ?? :(
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

I mě zajímá, kde byl zakopaný pes. Prosím o rozřešení zapeklité hádanky. :)
Jirka

Jasně že si to zasloužíte a ještě jednou všem moc děkuji, vaše rady sice nevedly ke kýženému úspěchu, ale zase jsem se poučil v jiných obzorech........Jen jsem neměl čas a tak jsem to dal na sklo a běžel radostně do práce...........No, ještě minulý týden se nademnou smiloval jeden hodný člověk a PC jsem mu dovezl. Přeinstaloval Windows poladil PC a výsledek stejný.Jen na závěr řekl, že je něco s prokládáním videa.Už jsem se pomalu smířil, že mě to nepojede, začetl jsem se do článku o prokládání videa.
Na konci byla mail adresa autora. Napsal jsem mu o mém trápení a on mi napsal jednu větu : nastavte na výstupu grafiky 50Hz místo 60Hz...... Učinil jsem tak a je po problému.

Někde nahoře jsem psal, že to bude nějaká blbost když na TV to chodí dobře. Ještě jednou děkuji všem za maximální ochotu, moc si toho vážím. Jirka
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já mám LCD monitor ACER 1920 x 1200 a gragiku AMD/ATI 6850. Jediné možné nastavení je pouze 60Hz. Když se pokusím zadat 50Hz - nastavení přeskočí na 1920 x 1080 a obraz je na monitoru logicky zkreslený. Takže Váš návod je pro mne nepoužitelný.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Asi je to nějaká anomálie. Sice bych to na mé kartě nVidia GTX550 Ti s 1GB GDDR5 nastavil (poslední ovladače), ale vyskočila hláška že to může zapříčinit poškození monitoru ! :( Tak to raději nezkouším, nepotřebuji to, v pohodě mi to jelo i na 60 Hz. Ale jak jsem už uváděl, přepínám z integrované grafiky Intel na samostatnou grafiku nVidia.
Jirka

Já mám monitor Benq a 1920 x 1080 se zobrazuje reálně,jsem spokojen...při přenastavení na 50Hz mi nic nehlásilo a vše se ukazuje jak má...mám Sapphire VGA AMD Radeon Vapor-X HD 7770, 1GB
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

No jo, s tím máte začít Jirko začít, že máte Full HD monitor a máte ho nastavený na čpatné frekvenci. Tam je 50Hz nebo 100Hz standardem.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host