Ztráta instalačního CD (Pinnacle)

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
T

Mám nainstalovaný program pinnacle studio, ale nyní mám nový PC a program musím přeinstalovat, ovšem ztratil jsem instalační CD. V programu jsem si nalezl aktivační klíč a pas. Pokud program odinstaluji ze starého PC a na novém PC stáhnu např. trial verzi studia 15 ze slunečnice, mohu tam zadat tyto klíče a vše poběží v pořádku?
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Ano. V tomto případě to půjde bez problémů. Trial je vlastně plná verze. Klíčem ji tedy aktivujete a rázem máte vše, co bylo na ztraceném médiu.
T

Díky za radu, jen mi to nyní píše: neplatný aktivační klíč - tento klíč byl vygenerován pro odlišný pas. Kontaktujte podporu... Díky moc za jakoukoli radu...
T.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

No jo. Vám nestačí klíč. Vy musíte mít ke svému produktu, který byl na médiu také patřičné sériové číslo. Bez něho to bude komplikovanější. Záleží také na tom, jestli jste řádně s produktem zakoupeným na ztraceném CD zaregistrován u Pinnacle sys.com. Tam sériové číslo mají a po ověření by Vám ho měli opět dát. V opačném případě bude rada těžká. Potom je jedině možnost to obejít a aktivovat generátorem klíčů, který je možné stáhnout z internetu. Když máte zakoupený originál, tak v tomto případě nemusíte mít černé svědomí, že děláte něco proti zákonu.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host