Avid Studio

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Yes,jěště hlavní podstatný rozdíl:konečně je možno vkládat odkazy na kapitoly filmu v podřízeném menu dle libosti a Avid pozná,že se při přehrávání z hlavního menu a volby celého filmu nemá vracet do menu.Tím chci říct,že Avid konečně rozeznává značky menu.
Takže,to že nelze vybírat zvukové stopy popřípadě volit možnosti zvuku v menu mě vůbec nevadí a mám-li být upřímný ani nemám potřebu tvořit takový disk a nenapadá mně k čemu by mi to bylo dobré.Snad leda k tomu,že budu mít dvojí komentář,jeden česky,druhý anglicky
a budu podle potřeby mezi nimi přepínat.Myslím,že tohle je práce pro specializovaný soft a běžný uživatel takovou funkci při běžné práci nevyužije.

Kdyby funkce jaké má Avid studio mělo PS 15 není důvod přecházet,vzdávám tedy hold PS ale ani já nevidím důvod setrvávat nadále u Pinnaclu.
Miroslav Polner

Dobrý deň, mám naištalovanú originál verziu ktorrú som zakúpil od firmy Exac. V programe sa vyskytuje dosť chýb, po naištalovaní na PC kde mám PS 14 sa v Avid Studio nenaištalujú efekty Red Giant a mám originál Prodad HD 10 a tak isto nie je možné to naištalovať. Myslím, že sa tento produkt začal predávať skôr ako sa mal, najskôr sa mal produkt zdokonaliť a je aj pravdou to, že po zadaní efektu sa tento nechce renderovať ale až po vypnutí programu a opätovnom zapnutí sa spustí renfer. No a týchto chýb tu bude určite viacej. Budem ďalej skúmať a uvidíme na čo všetko ešte narazím.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Tak to je dost problém,doporučuji reklamaci.Než to uděláte,máte originál 14?Soubory klíčů jsou ve společném adresáři a to dost způsobuje problém.Mimochodem ,Exac už to začal prodávat?Vždyť tvrdili,že program bude k dispozici od května.
Že nejde nainstalovat Red Giant je přinejmenším podivné,ve verzi z internetu nainstalit sice nešly všechny,ale Red Giant Magic Looks jde.
Prodad HD 10 je Vám k ničemu pokud si nepořídíte ještě update do Avidu,ale to se Vám pokusím pomoct a nejen Vám,ve zvlášť příspěvku to pořešíme,tohle je prasárna.
Který efekt se Vám nechce renderovat,já jsem zatím na tento problém narazil jen ve spojitosti s Adorage efektem,ale to neřeším,stačilo uložit projekt pod jiným názvem a znova otevřít.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Také je mi divné, že už máte originál a navíc od EXAC, kde jasně píší: AVID Studio v prodeji, od 1.5.2011.

Vůbec se nedivím, že něco ani v originálu nefunguje. Moje zkušenosti byly podobné s PS 9, 10 i 12. Nakupoval jsem vždy u EXAC, ale po zkušenostech s vyřizováním reklamací a "odborné pomoci", už u nich nekoupím nic! Produkty AVID se navíc dají pořídit jinde a výrazně levněji.

Jsem stále rozhodnut koupit si AS, ale až ve chvíli, kdy bude tento nový produkt řádně odladěn. Auto si také přece nejde koupit bez převodovky nebo brzd. Peníze po mne může obchodník chtít jen za produkt bez zjevných nedostatků.
vksoft
Příspěvky: 17
Registrován: 29.03.2011, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Na stránkách EXAC je stále termín od 1.5. Ale možná mají již nějaké kusy skladem. Jinak doporučuji (po zkušenostech) nakupovat na www.sw.cz, solidní jednání a velice rozumné ceny. Doufejme, že originál AS bude fungovat jak má...
Miroslav Polner

Aj mne bolo divné, že mi prišiel balík už teraz keď písali, že až po 1.5.2011. Áno Red Giant Magic Looks ide podľa toho čo je v nápode ostatné tam nie sú. Keď použijem Vitascene tak sa nechce efekt renderovať až keď zatvoríma zvova otvorím Avid. Mám aj PS 14 a tá ide bez pblémov. Tak isto nie sú funkčné ani efekty od BlueFX ktoré dosť často používam. Všetky softy mám originál zakúpené.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Všechny efekty,které uvádíte a byly funkční v PS 14 a 15,potřebují update,přestože je máte originál koupené.Jestli je update placený to nevím,ale mám obavy,že ano.Přesto nezoufejte,
rozchodit se to dá.
Já spíš mám takový trapný pocit,že jste dostal verzi volně staženou z netu a k tomu Vám bylo dodáno platné seriové číslo.Registrace programu proběhla v pořádku?Byl Vám nabídnut po registraci efekt Adorage a jaký?
Miroslav Polner

No je to zaujímavé, je to normálna stredne veľká krabica kde je inštalačné médium , na ďalších cd efekty a plátno 5x6m. Ponúklo mi to nejaký adorage efekt aj to sťahovalo a inštalovalo ale sa to nikde neobjavilo, neviem či na to nemá vplyv naištalovaná PS 14? Mne sa hlavne jedná o to, že nikde nie sú efekty ktoré sú ponúkané v balíku , tie ostatné sa hádam časom budú dať doinštalovať. Momentálne by som potreboval aby tam chodili aspoň Vitascény, odtiaľ dosť používam prechody. Myslel som si, že to bude chodiť aspoň na úrovni PS. čo sa efektov týka. Exac mi to predal s poštovným za sumu 4490 Kč čo je 193€ .
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Doporučil bych kontaktovat Exac,ale bude to chtít trpělivost a pevné nervy.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Pan Polner tu výše píše o nutnosti vypnout a zapnout opět AS, aby se některé části dokázaly vyrenderovat. Mám obdobnou zkušenost. Mám cca 33 minut projekt se dvěma krátkými filmy. Když na projektu dělám delší dobu a hodně upravuji jednotlivé klipy - trim, stabilizace, úprava vyvážení bílé, titulky, přechody a efekty - AS je línější a línější a renderování je buď mnohem pomalejší nebo se odmítá aktivovat úplně. Jsem nucen projekt uložit a zavřít AS. Po chvilce ho opět aktivuji a začne renderování částí, které se odmítalo zpracovat před vypnutím. Podobná bolest se projevovala už PS a je vidět, že jádro programu je shodné, proto se negativně projevují i v programu novém. Nové šasí na starém podvozku. Ach jo :-(.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host