Avid Studio

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

pro Edacek:
Děkuji za nabídku,mám těchto souborů asi 40GB,o heroglyph jsem se nezajímal,pokud jsem potřeboval opravdu extra titulky použil jsem Blufftitler.Navíc jsem rozhodnut AS si koupit,takže teprve potom se budu zajímat které z těch efektů které jsem si nekoupil budu zkoušet aplikovat.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Někdo se tu ptal v nějakém z minulých příspěvků, jak je to s vyprazdňováním bufferu v Avidu oproti Pinnacle. Po pokusech střihat větší objemy videodat musím konstatovat, že podobně bídně. Stříhám např. dvě hodiny a potom chci vytvořit průhledný titulek. Práce se ovšem tak postupně zpomalí, a odezva je v titulkovači tak dlouhá, že musím nakonec rozdělaný projekt ukončit a AS zavřít. Po nějakých 30 vteřinách AS otevřu a titulek vytvořím znovu. Je to potom práce snadná a odezva okamžitá. S tím by vývojáři opravdu měli něco udělat a situaci napravit.
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Zdravím chtěl bych se zeptat, podařilo se někomu z Vás vytvořit funkční disk AVCHD v tomto programu?Mě se to bohužel nedaří, jedná se o projekt (film) z fota TZ7 asi 20min klip, vloženy pouze přechody +úvodní tit a doprovod. hudba .render a vypálení do AVCHD v tomto prog rozl. nastaveno na1280/720/50p 30p jsem bohužel v předvolbách nenašel.Po vložení do BR playeru se vytvořený disk vůbec neotevře nenačte.V jiných stř. prog. corel/cyber disk AVCHD otevře.Předem děkuji za Vaše zkušenosti.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Udělejte "oslí můstek" a zkuste vyprodukovaný projekt vypálit v některém vypalovacím programu např: NERO, jako obyčejná data ve formátu UDF 2.5. Nejlépe na DVD+-RW. Jestli to půjde potom přehrát v BD playeru, je nasnadě, že problém bude ve způsobu vypalování přímo v AS. Když to nepůjde přehrát ani tak, bude chyba v projektu samotném. Já vypaloval z úspěchem, ale dalo mně hodně přemýšlení, než jsem se v exportu do DVD AVCHD v Avid Studio vyznal. Měl jsem podobný problém, jako Vy a zmíněný postup problém pomohl vyřešit.
jenda
Příspěvky: 6
Registrován: 03.04.2011, 08:37
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den
Mám jeden problém, když chci exportovat vypíše mi to chybu NGStudio přestal pracovat a program se samozřejmě zavře.Nevíte někdo co s tím, jinak mám nainstalovaný i Pnnacle15 a vše funguje.zkuste poradit.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Přiznám se, že na takto položenou otázku nejsem schopen odpovědět. Příčin může být určitě vícero. Je tu málo podrobností o projektu samotném.
jenda
Příspěvky: 6
Registrován: 03.04.2011, 08:37
Kontaktovat uživatele:

Dobře více info.Pc odpovídá požadavkům programu.systém WIN7 32bit SP1.Popíšu problém:vše funguje bez problému přidávání video souborů, efektů a tak podobně a když dám export tak mi naskočí "Program NGStudio přestal pracovat" a pak se samozřejmě program ukončí.Prostě řečeno nejde mi vyexportovat projekt.Pokud byste potřeboval další informace napište jaké.Zatím děkuji za ochotu.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Jedna z hlavních příčin může být neoriginalita programu.Mám za to,že je poškozen modul programu Exporter.Pokuste se reinstalovat program,popřípadě si sežeňte verzi z jiného zdroje.

Můžete se pokusit resetovat instalaci tímto postupem:
Než začnete,níže uváděný adresář si radši přejmenujte nebo překopírujte do jiné složky.
V adresáři C:/users/vaše uživatelské jméno/AppData/Low/Avid smažte veškerý obsah nebo přímo smažte tento adresář..Je to poměrně drastická metoda,program bude déle najíždět,protože si vytváří znova svoje nastavení.Po spuštění programu se znova objeví úvodní okno jako při prvním spuštění.Zkuste jak se program chová.

Další možností je použití nesprávné nebo modifikované verze souboru pixie.Tento soubor má velikost 598 Kb u verze 500,verze 515 je menší tuším 482 Kb.Ale vzhledem k tomu,že máte pokud jsem správně pochopil v systému i PS 15 tak tam by problém být neměl.
jenda
Příspěvky: 6
Registrován: 03.04.2011, 08:37
Kontaktovat uživatele:

tak jsem zkusil ten adresář smazat, měl jste pravdu program delé startoval, ale nepomohlo to stále stejné.soubor pixie já mám velikost 490 kb.možná máte pravdu stáhnout z jiného zdroje hledal jsem, ale nenašel jsem i soubor pixie jsem hledal, ale bezvýsledně.pokud máte zdroj odkud stáhnout a vám to funguje pošli té mi to prosím.tady je email jigit.eu@gmail.com
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Bohužel zdroj ze kterého jsem stahoval je odstraněn a já nemám čas instalační soubory zararovat,otestovat,opatřit soubory na opravu dat,trefit se do velikosti archivu aby se daly stáhnout z většiny serverů zadarmo,pak najít server kde mi to po 14 dnech nebo měsíci nesmáznou,protože je to zadarmo.
Zkuste zadat třeba jenom do vyhledávacího řádku Seznamu tuhle frázi:
Avid Studio 1.0.0.2804
a budete překvapen při nastavení "česky" co na Vás vybafne.Pak přepnete do "ve světě" a to teprve bude šrumec.
Nesmíte se zlobit,uživatelům,které neznám jako diskutující na tomto foru,nebo po komunikaci přes Skype nebo SZ,zásadně nic přes email neposílám a Vám doporučuji totéž.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů