Pinnacle 18

Odpovědět
Miroslav Polner

Ak vám to robí v PS 17 aj v PS 18 tak to nie je chyba programu. Bolo by možno dobré nainštalovať PS 18 na čistý systém, niečo mu vo vašom PC vadí.
aladar963
Příspěvky: 19
Registrován: 06.12.2014, 13:33
Kontaktovat uživatele:

CHtel bych se zeptat, kdo mate moznost porovnat praci s Pinnaclem 17 a 18, je tam rozdil v rychlosti, kdyz 18 jiz podporuje 64bit?
Miroslav Polner

Na jednom PC máme nainštalovaný PS 17.6 aj PS 18 . Ak porovnávam export tak je to skoro ten istý čas na oboch a možno o niečo je rýchlejšia v PS 18 práca na timeline, ovšem určite nie 10 krát rýchlejšie ako píšu. Možno ak vydajú ďalšie opravné balíčky. Zatiaľ je v PS 18 dosť chýb.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Pán Polner, odinštaloval som PS 17.6 a PS 18.Nainštaloval som znovu PS 18 a všetko ide ako má.Tak neviem čo mu vadilo.PS 17.6 už neinštalujem lebo mne to ide v PS 18 ,po aktuálizacii na 18.0.2. dobre. Ta rýchlosť určite nieje taká ako to udávajú.Veľa tu pisateľov odsudzuje PS 18,ale nieje to až také hrozné.Veľa krát je chyba uplne inde ako v PS,sám so to zistil na vlastnej koži.Je tu veľa užitočných rád, a preto tým čo odpovedia k daným problémom vecne môžme všetci len poďakovať.
Ďakujem....
aladar963
Příspěvky: 19
Registrován: 06.12.2014, 13:33
Kontaktovat uživatele:

a je tam neco vylepseneho proti 17.6?
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Trochu rýchlejšie to renderuje,ale zase ne tak ako to prezentujú v PS. Na hotovom videu na DVD sú trochu lepšie farby aspoň v mojom pripade.To čo ja potrebujem tak to tam mám.Zatiaľ je stabilné.
Tommy

Ahoj. Poradíte mi jak vytvářet titulky? 7 let jsem pracoval s verzí 11 a u současný 18ctky tak vržu a skřípu zubama z toho jak je složitá. Díky ;-)
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Není to sice nejnovější, zkus se podívat tady.Je to hodně podobné PS 18, snad Ti to pomůže.
Jinak musíš vydržet mež udělám něco přímo z PS 18.
https://www.youtube.com/watch?v=in9ohdF ... detailpage
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... B55E95F1F3
Tommy

Díky ;-) Určitě prostuduji celý Tvůj kanál. S 18ctkou si "hraju" 4 dny a musím říct, zlatá stará 11ctka - v jednoduchosti je krása. Protože co mě dalšího vytočilo je export do souboru, 3x za sebou neúspěšný, nakonec jsem to vzdal. A tak si tak říkám, stojí tahle verze za moje nervy? :-)
hanes73

Chtěl bych se laskavě zeptat, zda jsou vložit do P18 všechny efekty či pluginy z P17. Dík za odpověď.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host