Pinnacle 18

Odpovědět
Miroslav Polner

Vyšiel opravný patch Pinnacle Studio 18.0.2
http://howto.corel.com/index.php/Pinnac ... _available.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím tak jsem tam ten opravný patch 18.0.2 nainstaloval abych odskoušel zda nelžou a jestli opravili export ve 3D a mělo by to již být v pořádku.
Není mě vůbec jasné /nejsem programátor/ proč to vlastně nemají v pořádku hned v prodejní v. když stačí 10 minut na to abych to odskoušel zda to je funkční a nebo ne.Uvidíme co naopak jim zase nevyšlo tou opravou a kolik jich zase bude.
Miroslav Polner

Tých chýb na ktoré som poukazoval priamo do Pinnacle je viac ako dosť! Export nie je v poriadku ani do DVD vo verzii 32 bit. Nefunguje import z niektorých kamier pripojených cez firewire vo verzii 64 bit. Ako vidím tak sa tým vôbec nezaoberali, tak ako aj exportom 3D. No a tých chýb je podstatne viac, zatiaľ by som asi nikomu neodporúčal kupovať PS 18.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Zdravým: Keď urobím video, tak na časovej ose je zvuk v poriadku.Keď urobím export tak mi niekde vypadne zvuk.Keď to znovu exportnem tak mi vypadne na inom mieste.Keď som mal Avid studio tak mi to nikdy nerobilo.Teraz mám PS 18.A roby mi to aj v PS 17.6.Ked vložim hudbu tak zvuk ide bez problémov.Zvuk vypadáva len
ten čo je z kamery.Ako som už písal na časovej ose je všetko v poriadku.Poraďte ďakujem.
Miroslav Polner

Skúste pozrieť formát zvukových súborov z kamery.Takto na diaľku sa dá veľmi ťažko povedať čo to spôsobuje. Občas to robia mp3 .
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Format zvuku som nikdy predtým nenastavoval.Asi je to dane,v nastaveniach kamery sa to ani nedá.Mám dva kamery a nikdy som zvuk nenastavoval.Keď vložím cely súbor (5min./ a nič sním nerobím tak všetko je v poriadku ako má byť.Len keď ho zostriham tak vypadáva zvuk.Keď ho exportnem 3 krát tak stale vypadne na inom mieste.Tam kde predtým nešiel tak ide a nejde zase inde.Tak už ani neviem čo mám robiť.Skúšal som aj v PS 17 aj PS 18 a stále to iste.Ďakujem za každú radu.
2ynosynos
Příspěvky: 5
Registrován: 28.04.2014, 22:09
Kontaktovat uživatele:

Dobry vecer.
Ten zvuk vypadne (ticho), nebo se ozve hlasite prasknutí?
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Žiadne prasknutie zrazu ticho,až po po ďalší strih.Potom ide normálne ako má.Ale to je divné že keď dám znovu export tak tam kde bolo zle tak ide,ale vypadne inde.
Ďakujem za radu.
sepak

Tady žádná rada není je to chyba programu a dělá to nepravidelně takže nezbývá než doufat že to časem opraví. Je fakt že čím víc se ten program stěhuje od jedné firmy ke druhé tím je horší.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Domnívám se, že svádět problém se zvukem na program je scestné.Chyba může být
v použitém bitrate zdrojového souboru, nedostatečný render před exportem, počeštěné
anglické widows z čehož vyplývá nekompatibilita knihoven pro funkci programu.
Popřípadě běh dalších programůna pozadí.

Momentálně jsem dělal video o délce 50 minut, zdroje jsou ze dvou videokamer:
Sony HC 27 video SD,Sony PJ320E full HD 50p, včetně vytvoření menu a následného exportu
na placku DVD.
To vše v PS 18 Ultimate.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host