jemné sekání videa

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Ale božínku, to já nevěděl, že už jste měl i SONY Handycam HDR-CX260VE a dělala to samé. Tak to je o to podezřelejší. V tom už asi bude mít prsty nějaký poltgaist, zlobyvý rarášek. Tady už přestává legrace. Kéž bychom na tento problém našli řešení, ale tak to zprostředkovaně to půjde asi jen těžko.

Jsem ochoten Vaší kamerku testnout. Když se domluvíme a pošlete mi ji cca na týden, udělám, co bude v mých silách, ale zázraky samozřejmě nedovedu. Nikde tedy není záruka, že najdu nějaké řešení. Ale naděje umírá poslední, že. :-)
Jirka

Díky,ta Sonka trhala o poznání rychleji než Panasonic a tak se video jevilo o něco lepší než u Panasonicu, ale pro mě to bylo nepřijatelné, proto si myslím, že chyba bude v PC a to především nějaký kodek nebo podobná potvora. Jinak právě čtu ten odkaz co jste dal na sklo a čtu ho od začátku, je tam spousta zajímavých věcí hlavně od Romolose.
Dejte vědět sWin8.Jirka
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Tady je obsáhlé video z kamery jako máte Vy. Zdá se bez trhání. Mrkněte na to.
Jirka

Tak ten začátek videa jak kamera jen VELMI pomalu švenkuje je vše ok. Jakmile si přiblíží Karluv most a švenkne, video se seká a v ulicích Prahy se seká jak sviňa. :) Jestli se Vám toto video neseká je problém v mém PC.... :) , že by jsme byli blíže problému.. :)
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já žádné sekání nepozoroval. Může to být mou nepozorností anebo se u mě žádné neprojevuje. :-)

A co na to mistr Steviezah?? (vím, že z You tube je vypovídací hodnota videa slabší, ale i tak)
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Poslední AMD/ATI ovladače jsou 12.10 Nemáte-li je pak radím stáhnout ZDE přímo pro Vaší gr. kartu.
Jirka

Kdyby se Vám video sekalo jako mě,určitě by jste si toho všiml, je to sekání drobné rychlé až se z toho točí hlava :) ,
Jirka

dobrá pustím se do toho,mám něco odinstalovat???? jsou tam 3 možnosti,kterou mám stáhnout 184MB 12.10 - 0.5MB 12.10.CAP1 - 224.6MB 12.11 Beta
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Hned ty nahoře o velikosti 184MB. Odinstalovat není třeba nic. Také bych hledal poslední ovladače k Vaší základní desce Intel a určitě zapojil HDD do režimu AHCI místo IDE, ale to možná máte. to se přehazuje v BIOSu a snadnou úpravou registru.

A nepodceňovat Windows Update. Doufám, že máte nainstalovány všechny záplaty a vylepšení, které jsou po webu z Microsoftu dostupné..

Také máte-li v PC přehršel Codec packů, PRYČ s nimi. Mě vždy nejvíce zlobyl kodecpack přímo od Microsoftu. :-(

A pořádně vyčistit PC CCleanerem 3.xx
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Konstatuji, že shlédnuté video je daleko lepší než nám bylo poskytnuto.Sekání se mi minimálně projevuje, ale
to je dáno mým rozesraným systémem když jsem si na zkoušku nainstaloval filtry ffdshow.
Škoda, že nemám možnost stáhnout si jiné video z této kamery.Ale to je momentálně bezpředmětné, dokud
si nereinstaluju systém do čisté podoby, abych vyloučil chyby mého PC.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů