problém s titulky

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
jets
Příspěvky: 10
Registrován: 25.05.2005, 07:23
Kontaktovat uživatele:

Je to možné, ale pracné jak hrom. Není na to funkce, ale když se s tím vyhraješ ručně tak to jde - ale je to pakárna...
REDpittBULL
Příspěvky: 38
Registrován: 26.05.2005, 11:56
Kontaktovat uživatele:

Díky,tak něco takovéhleho jsem bohužel čekal :(.
Hunady
Příspěvky: 27
Registrován: 17.05.2005, 02:34
Kontaktovat uživatele:

Ahoj
Můžeš mi blíže určit jak myslíš "běžící tytulek ze strany". Jedna funkce tam je. Vypadá to tak že titulek projíždí dole ze strany do strany, ale to asi nemyslíš.
REDpittBULL
Příspěvky: 38
Registrován: 26.05.2005, 11:56
Kontaktovat uživatele:

Přesně tohle myslím - pokud chci napsat něco delšího,tak aby nebyla popsaná celá stránka,ale prostě text postupně přejel přes obrazovku.
Hunady
Příspěvky: 27
Registrován: 17.05.2005, 02:34
Kontaktovat uživatele:

Funkce CRAWL běžící titulek ze strany do strany najdeš v editoru titulku vlevo nahoře. Je označena ve čtverečku šipkou doleva.
REDpittBULL
Příspěvky: 38
Registrován: 26.05.2005, 11:56
Kontaktovat uživatele:

Díky,prubnu.
majkl

Program je skvělý, akorát jsem nepřišel na to, jakým způsobem dostat ve Studiu v editoru titulků jinou znakovou sadu, konkrétně mi jde o řecké a bulharské znaky, zkoušel jsem změnit klávesnici i národní prostředí, ve Wordu a jiných textových editorech OK, ve Studiu nekorektní zobrazení. Mám Win XP SP 2. Dokážete někdo poradit? Díky
Dodo

Ahojte, mám podobný problém ako "majkl" - neviem z akého dôvodu sa mi asi prehodila klávesnica v PS, zo začiatku som bez problémov robil titulky s mäkčeňmi, dĺžňami (aj tu sa to nimi hemží...), no od určitej doby prestali klávesy fungovať v pravom móde (červené popisky na klávesách) a idú iba ľavé ! A ešte jedna zaujímavosť - od tej doby sa nedostanem ani do uložených titulko, ktoré obsahujú dĺžne a mäkčene... Vie niekto poradiť ?
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů