Pinnacle 18

Odpovědět
Miroslav Polner

Jasné, keď chcete vytvárať BD na HDD stačí iba aktivovať .Mechanika nie je potrebná.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím poprvé pokud jsem měl mechaniku jinou tak aktivace neproběhla a možnost vytváření BlueRay se mě neobjevila v nabídce tak jak jsem uvedl již předtím a z toho usuzuji,že mechanika BlueRay musí být přítomna.Také nebyly mabízeny media pro BlueRay.
Miroslav Polner

Neviem či sa správne rozumieme, aktivácia BD, takže ste v hornej lište kliknutím na otáznik aktivovali mechaniku BD? Skúšal som aktivovať ,mechaniku BD nemám a dal som exportovať film na HDD a všetko ide.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím ano při první instalaci Pinnacle a DVD mechanice se při kliknutí na otazník a provedené aktivaci v nabídce Exportovat/typ objevilo pouze DVD a AVCHD a BluRay chybělo.Tak jak jsem uvedl tak se to povedlo až při druhé instalaci a vnucením mechaniky BluRay.
Vy máte v PC více mechanik včetně BluRay? nebo Vám proběhla aktivace v pořádku bez mechaniky BluRay.Pokud ano pak tomu
nerozumím.Nevím ale proč je to provedeno tímto způsobem navíc aktivace schovaná pod otazníkem.Přišel jsem na to náhodou,protože probírám veškerá nastavení.
Ještě se zeptám je nějaký *.pdf návod také v češtině,já jsem našel pouze anglický manuál.Zatím díky.
Miroslav Polner

Ja nemám BD mechaniku vôbec, ale som aktivoval a export projektu BD na HD ide poriadku. Čo sa týka návodu PS 18, tak zatiaľ je iba v en, v češtine je iba pre PS 17, ale v podstate tam veľké rozdiely nie sú.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím tak jsem měl pravděpodobně poprvé špatnou instalaci.To nic hlavně,že to již chodí.Restart jsem dělal až po patchi na 18.01.
Chtěl bych se zeptat ještě na jednu věc.Nahoře jak je Přidat,Upravit a vytvořit DVD.Pokud klepnu na nabídku vytvořit DVD tak se otevře
okno s nabídkou "chcete vytvořit projekt disku z vašeho otevřeného filmu" ano a ne.Co vlastně tato funkce vytváří /nenašel jsem kam se to ukládá/ a tedy proč se to jmenuje vytvořit DVD,když DVD vytvářím v exportu.Složky k ukládání mám jako originál po instalaci.

Již jsem našel kam se to ukládá on se adresář vytvoří až po potvrzrní "ano" ale co s tím potom dál.
Miroslav Polner

Vytvoriť DVD znamená, že môžete vložiť predvolené alebo vlastné menu . Vložiť obrázok, hudbu a rozdelenie filmu na kapitoly , následne dávate export a tam si zvolíte či chcete DVD alebo Bluray. Uloží sa vám to do predvoleného adresára,disk C: video- alebo si môžete vytvoriť vlastný adresár kam má export smerovať.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím tohle z toho exportu vytvoření DVD bych věděl ale z té nabídky nahoře vytvořit DVD se mě uložil po odklepnutí "ano" soubor "nový projekt Disk.axp" a s tím nevím co se s ním dá dělat.Ten se uloží do User/jméno/dokuments/projekty aplikace Pinnacle/studio.Na to jsem nepřišel kde by se tento soubor dal dále použít.
Nevypadá to na uložený projekt má to zvláštní ikonu.Díky za komunikaci.
Miroslav Polner

Skúste pozrieť tutoriál a pohľadajte ďalšie na YouTube, sú síce v en, ale video je intuitívne. napr. https://www.youtube.com/watch?v=EsVh_-o2IHs
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím tak jsem prohlédl co se dalo ale na tuhle funkci jsem nikde nenarazil a nebo neumím hledat.Zkoušel jsem zhotovení 3D a to s nastavením *.mov a nebo *.mpeg4 3D Side-Side 50% ale v obou případech se to kouslo již po deseti zpracovaných snímcích a Pinnacle 18
se ukončilo.Zatím zůstávám u Magixu.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů