Novy patch pre Studio

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Joe-Joe

Nedari sa mi upgradovat 9.4.1
***********************************************************************
The file C:\Pinnacle\Studio9\Programs\ResCompBmp.dll is not a valid previous version and could not be upgraded
***********************************************************************
Kniznica ResComBmp.dll je v danom adresari a ma velkost 6,885.376B.
Nejde ani light ani full verzia. To sa mi este nestalo.
Ak ma niekto skusensoti prosim o radu.
DIKY.

Support Exacu zatial nereaguje. :((((
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Pozitri ho testnu (pres gprs bych 60MB nestahl :) ) a dam vedet jak jsem dopadl
Hrobník

Tak jsem nainstaloval 9.4.1 a čekám dál. Vyskytli se problémy , při importu DVD se u některých rozsype obraz. Při střihu importovaného DVD se ztratí zvuk, asi po 20sec se zase oběví. No a poslední jobovka , při importu DVD začal hlásit nedostatek místa, přitom má 24Gb. Jestli někde dělám chybu dejte vědět nebo se z toho picnu.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem instaloval (bez problemu), jestli to funguje se ukaze casem.
Joe-Joe

V pripade vyskytu hlasenia pri update 9.4.1 resp. 9.4.2 tohto znena:

The file C:\Pinnacle\Studio9\Programs\ResCompBmp.dll is not a valid previous version and could not be upgraded

pomoze jedine preinstalovat :(. Skusil som vselico, ale reinstal je najistejsi. Opat Pinnacle nesklamal :(.
tajgrr

Taky tam nemůžu dostat ten path 9.4....Co rozumíš tou přeinstalací - odinstalovat Studio9+, použít regdel a znovu to všechno nainstalovat? Je fakt, že při instalaci Studia 9+, jsem předchozí verzi 9 neodinstaloval.....
Joe-Joe

TO: tajgrr
Ja som to spravil nasledovne:
- odinstaloval som cele Studio komplet
- vycistil registre (regdel)
- Uplna NOVA instalacia
Teraz vsetko slape ako ma.
tajgrr

Díky za reakci na můj dotaz; když si uvědomím, co všechno mě zas čeká při té přeinstalaci, tak opravdu nevím, nevím. Navíc mám na hdd ještě původní verzi PS 8, kterou si tady pěstuji coby možnost poslední záchrany. Je to takové neveselé, zvlášť když si uvědomíš, že je spousta lidí, co za ten software zaplatí nemalý peníz (mezi námi děvčaty není to můj případ) a nyní musí furt něco patchovat a přeinstalovávat.... Nevím, jestli nebude nakonec řešením přejít na jiný software....
Joe-Joe

tajgr: s tym prechodom na iny soft mas plnu pravdu. Ja som jeden z mala co mam PS od verzie 8 legalne. To sa nechvalim ale stazujem. :( Za tie prachy co som za to uz dal som si mohol kupit napr. Vegas a uz by som v nom vedel robit. Takto som lenivy sa ucit nove veci. Rozmyslal som aj na Liquid 6, ale min. konfig je 3GHZ a RAM1G, takze este nie.
tajgrr

Verzi PS 8 mám taky legálně - prosinec 2003 a když v lednu vyšla 9 a oni chtěli další peníze za upgrade, tak jsem začal pirátit. Mimochodem zkoušel jsem i Vegas 4e - docela dobrý, ale jiná koncepce - já pálím DVD a to přímo nejde. Dělá se to v jakési "nástavbě" DVD Architekt. Možná, že dobrou volbou by bylo Ulead video studio - to je tak asi ovládáním nejblíž k PS, ale dnes už to za PS9+ bude dost zaostávat. Začal jsem teď v PS 9+ experimentovat se zvukem v DD 5.1. Máš s tím nějakou zkušenost? Bylo by to asi na založení nového vlákna. Ještě jeden dotaz - pořád se mi nechce do toho 9.4.2 patche - je velký rozdíl mezi verzí 9.3.5 a tou opatchovanou, máš nějakou zkušenost? (ten převod a práce s MPEG4 - divX mě totiž moc nezajímá..., dělám to kódování v Canopus ProCoderu)
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů