Pinnacle 18

Odpovědět
Miroslav Polner

Každý nový program má predsa záplaty a aj tie najdrahšie! Keď jeden čas Pinnacle záplatu nevydal, tak všetci mali pripomienku, že nič nerobia! PS 18 sa snaží odstraňovať chyby ktoré pripomienkujú spotrebitelia. Komu sa PS nepáči má možnosť si vybrať iný soft!
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Ano, každý vydává záplaty, ale ne týden po vydání. To ukazuje na hodně nevyladěný soft. To také o něčem svědčí.
ďaur
Příspěvky: 19
Registrován: 15.12.2010, 06:40
Kontaktovat uživatele:

škoda, že jsem si nestopnul čas, kdy "nejlepší operační systém" (epl) vydal první opravu ios 8...
sepak

Je pravda že si můžu vybrat- ale jestli vys...1400 kč tak chci za to nějakou hodnotu Nebo to na Slovensku chodí jinak
Miroslav Polner

Mám takú otázku na všetkých momentálne používajúcich PS 18 a to, ako im funguje export DVD s menu v 32 bitovej verzii? Vo verzii 64bit či každému ide bez problémov import z DV a HDV kamier. A vlastne aké problémy máte s týmto programom?
sepak

Import z kamery jde špatně -natáhne se cca.180-250 záběrů a pak to spadne a konec. Je fakt že to co už se importovalo tam zůstane takže se dá pokračovat.
Další problém je export na BR.pokud má člověk tu nekonečnou trpělivost a vydrží čekat na zpracování hodinového filmu 9,5 hodiny aby potom zjistil
1- polovina filmu nemá zvuk
2- konec záznamu přeskakuje a nejde ani dokončit.
Celkový názor_ nedodělek hozený na trh před vánocemi na ždímání peněz.NEKUPOVAT!!!
PS-jedná se o zpracování filmu AVCHD.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím při zkoušení Pinnacle 18 na virtuálu jsem narazil při konečném zpracování na jednu věc.Jde vůbec vytvořit Bluray v konečném zpracování pouze jako soubor přímo na HDD pokud nebudu mít Bluray mechaniku.Pouze tedy pro následné a pozdější vypálení.
Po instalaci jsem Bluray mechaniku aktivoval a myslel jsem si tedy,že to půjde pouze na HDD ale na virtuálu se objeví náhodná mechanika
a ne zrovna Bluray takže jsem nikde nenašel možnost udělat pouze soubory na HDD.Pokud to jde tak jak a kde se to dá nastavit já to v nabídce export nikde nevidím Bluray/AVCHD jak je zobrazeno v manuálu.
Miroslav Polner

Keď je vytvorený projekt tak jednoducho exportovať a zadať vytvoriť obrázok a uloží sa vám to na HDD .
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím děkuji za odpověď ale to jsem dost dobře nepochopil.Já potřebuji vytvořit strukturu Bluray /Bdmv a Certifikate/ uložit na HDD a to mě toto nikde bohužel nenabízí.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím doplním pouze o poznatek.Pinnacle 18 jsem tedy přeinstaloval vnutil mu na virtuálu Blueray vypalovačku a najednou se po aktivaci
Blueray v Pinnacle objevilo v Exportu/Nastavení/Typ mimo DVD,které jsem tam měl pouze na počátku,přibylo AVCHD,AVCHD 2 a BlueRay.
Pak se již daj ívytvořit obrázky v AVCHD,AVCHD 2 - bdmv a v nastavení na BlueRay - bdmv a certifikate na HDD.
To by znamenalo,že když si koupím Pinnacle 18 a budu chtít vytvářet Bluray i na HDD musím k tomu zakoupit i BlueRay vypalovačku,takto to mají pojištěné.Na tohle jsem ještě v žádném střih.softu nenarazil.
pro Miroslav Polner - již jsem to pochopil jak jste to myslel ale já jsem nemohl udělat obrázek BlueRay,protože mě to nabízelo pouze DVD.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů