Disk menu - problém

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
TomasML
Příspěvky: 3
Registrován: 06.07.2012, 23:15
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,
potřeboval bych poradit. V Avid studiu jsem vytvářel disk. Disk má hlavní menu a dvě vedlejší. Všechna tlačítka jsou propejena s klipy. Navenek se to tváří jako že je to v pořádku i když jsem si to pustil v simulaci tak to bylo bez problémů a vše fungovalo jak má. Když však vytvořím DVD disk, tak je problém s propojením scén. na prvním vedlejším menu jsou jednotlivé scény přiřazeny ke špatným tlačítkům a na druhém vedlejším menu jsou všechny tlačítka přiřazeny k první scéně. Zkoušel jsem s tím dělat vše možné, ale už si nevím rady jak dál. Jen pro informaci, použil jsem menu disku originál. Je to ten ze zvláštních příležitostí s názvem promoce.

Předem děkuji za radu

Tomáš
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Ahoj,
v editacií zmaš tlačitka a daj si tam vlastné podľa výberu.Nainštaluj si aj hotfixy. Odkaz na hotfixy- [forums.pinnaclesys.com].
TomasML
Příspěvky: 3
Registrován: 06.07.2012, 23:15
Kontaktovat uživatele:

Děkuij za odpověď, ale s těmi tlačítky jsem to již zkoušel. Bohužel se stejným výsledkem. Co se týče těch hotfixů, tak neovládám angličtinu a oficiální fórum je v angličtině.

Přesto děkuji

Tomáš
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

A co se tak podívat na přímý odkaz, který tu na foru visí mezi důležitými:
http://forum.strihvidea.cz/read.php?22, ... 1#msg-9301
TomasML
Příspěvky: 3
Registrován: 06.07.2012, 23:15
Kontaktovat uživatele:

To jsem zkusil, zkusil jsem i doinstalovat ten framework, ale když se dostanu na stránky avidu, tak jsem v koncích, protože neumím anglicky a vůbec nevím co tam píšou. Nerad bych do PC nainstaloval něco, čemu nerozumím. Bohužel jsem ze starší generace, kdy angličtina se na školách neučila a teď už nemám čas se jí učit.

Díky za pochopení.

Tomáš
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Tomáš
Keď máš prehľadač Google Chrome tak Ti to preloží automaticky do SK alebo CZ .To čo Ti radi p.steviezah tak to funguje. Ja som mál ten sami problém,a teraz to ide bez problémov.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů