problém s náhledem

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
dandator

Dobrý den.Nainstaloval jsm si zkušební verzi AVID STUDIO.Avid se nainstaloval,spustit jde také,ale není vidět video v náhledu,jde jenom zvuk.Taktéž při přetáhnutí na časovou osu.Jinak jsou video soubory i fotky vidět v knihovně,kde taktéž při spuštění nejsou vidět v náhledu.Kde je problém?Ovladače jsou na všem nejnovější.Nerozumí si AVID s mým hardwerem?: Windows 7 Ultimate 64-bit ,GA-990FXA-D3,AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor ~3.8GHz,Available OS Memory: 8190MB RAM,NVIDIA GeForce GTX 460 v2,
Je mi to líto,poněvadž jsem si ho chtěl vyzkoušet.Videa už pár let stříhám v Pinnacle.Zkončil jsem na verzi 12.Chtěl jsem přejít na AVID,který slibuje lepší zpracování velkého rozlišení,které chci do budoucna zpracovávat.Prosím o radu.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Nevím, kde se mohla stát chyba.Máte podobnou sestavu sestavu jako já a grafiku máme shodnou.
Operační systém je také shodný.
Potřeboval bych pro vyzkoušení kousek nějakého Vašeho videa.Takhle mohu jednom hádat.
Příčina může být:
1)Nekompatibilní kodek videa.
2)Nainstalovaný nevhodný kodekpak v systému.
3)Poškozené systémové kodeky, obvykle to způsobuje Nero a jeho aplikace pro rádoby editaci videa.
4)Poškozená instalace Avid Studio.

Máte nainstalován update na 1.1. a ostatní hotfixy?
dandator

Dobrý den.
Kodek videa natočeného z mé kamery(informace v avidu) IBP MPEG-2 MP@ML 4:2:0
Kodepak v systému.Mohl by jste nějaký doporučit?Mám istáhnutou instalačku K-lite 6.1.0.0
Nero v PC nemám.
Instalačka avidu je s oficiálních stránek.(zkušební verze)
Update jsem zřejmě žádný nestahoval.(jak píšete,1.1 a hotfixi)nevím kde a na zkušební verzi budou fungovat?
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Update funguje i na trial.Kde se co stáhne je hned v prvním tématu, označeném jako důležité.
Název: Opravy a hotfixy pro Avid Studio.

Přátelé, nečekejte ode mně rady na stříbrném podnose, nemám tolik času, abych
Vás vodil za ručičku jak malé děcka.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host