Menu-problém s přechodem na správnou kapitolu

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
jedle
Příspěvky: 1
Registrován: 25.02.2012, 18:38
Kontaktovat uživatele:

Film je vytvořený v Pinnacle 15 z 6 klipů, hlavní a jediné menu má 5 kapitol - 5 tlačítek. (první kapitola se skládá z klipu 1+2). Délka filmu ja necelých 8 GB- tedy na DVD -DL. Při kontrole v DVD režimu Pinnaclu vše funguje správně - příslušné tlačítko odkáže na správnou kapitolu. Po exportu do obrazu na HD po spuštění v WM playeru nebo KM playeru čtvrté tlačítko odkáže na kapitolu 5 a páté tlačítko neudělá nic, menu zůstane viset a je nutné ho znovu v nabídce přehrávače zvolit a vybrat kapitolu. Přitom však posun po jednotlivých kapitolách tam i zpět příslušným tlačítkem klávesnice (PgUp-PgDown) funguje správně. Z menu však nelze zvolit kapitolu 4. Obraz jsem již vyexportoval 4 x , jak ve struktuře DVD souborů, tak jako obraz disku. Chyba stále stejná. Poradí někdo?
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Domnívám se, že problém bude v exportu obrazu jako DVD DL.
Ověřil bych si funkčnost nejdříve na DVD RW vloženém do stolního přehrávače a nespoléhal na soft playery.
Přesto bych doporučíl authoring na DVD DL v jiném softu k tomu určeném.
Authoringové funkce Pinnaclu jsou velice jednoduché a složitější struktury menu někdy nefungují korektně.
Obzvláště pokud není zvolen kompatibilní projekt vzhledem k exportu na DVD nebo BD.
RichardK
Příspěvky: 10
Registrován: 26.04.2011, 12:36
Kontaktovat uživatele:

zdravím, měl jsem podobný problém s nefunkčním menu, bohužel jsem nenašel příčinu. Teď si vždy vyrenederované DVD, které mám uložené na disku, nechám zkontroovat prográmkem který se jmenuje PGC EDIT a ten vše opraví. DVD pak šlape jak má. Nakonec vypaluji.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host