Opravy a hotfixy pro Avid Studio

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Vážení uživatelé,bohužel až dnes jsem přišel na chybu při instalaci Avid Studia.Tato chyba není podle mne způsobena Avidem
ale Microsoftem.Ve Windows CZ nedojde při instalaci Avid Studio k úplné instalaci obsahu složky Prerequisites.
Chybí vývojářská součást mající souvislost se součástí Windows netFramework s názvem
Microsoft Primary Interoperability Assemblies 2005.Tuto součást je nutno do systému doinstalovat ručně a to takto:

Otevřete na instalačním DVD složku Prerequisites a spustěte soubor vs90_piaredist.exe a nechte proběhnout instalaci.
Po instalaci se Vám tato součást objeví mezi nainstalovanými programy.
Dále spustěte soubor en_.net_framework_4_full_x86_x64_508940.exe a nechte proběhnout instalaci.
Také se objeví mezi nainstalovanými programy.

Na tento problém jsem přišel při instalaci anglických windows do čistého systému, opatřeném nejnovějšími aktualizacemi
a následném počeštění jazykovým packem z Windows Update.Tento jazykový languagepack se liší od toho,který jsem instaloval kdysi.
Je možné,že pokud máte nejnovější instalační DVD Windows,tak se tento problém již nevyskytuje.Instaloval jsem do virtual PC a tam
se tento problém nevyskytl a proto jsem si toho všiml.Po následné kontrole fyzického PC jsem zjistil,že tyto součásti v systému nemám.
Po jejich instalaci se Avid Studio začalo chovat daleko stabilněji,renderování na pozadí se zrychlilo,při hraní si s titulkovačem nedocházelo
k prodlevám.Taky se mi zdá,že i export zrychlil.
Zkontrolujte si jestli máte v systému tyto součásti a nainstalujte je:
[attachment 243 Avid_istall_9.JPG]
Přílohy
Avid_istall_9.JPG
Avid_istall_9.JPG (79.26 KiB) Zobrazeno 621 x
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Konečně někdo dal dohromady opravy a hotfixy pro Avid Studio na jednu hromadu.Je to na oficiálním foru, kde jsem zaregistrován, ale anglicky.
S trochou dobré vůle a s překladačem zjistíte co je co.Naposled jsme zde řešili bod 5, podle nich.Doporučuji peventivně včetně servispacku na 1.1
vše nainstalit.Tím by se mohl stát Avid Studio použitelným editorem.Ještě by mohli vylepšit kvalitu titulků a je to.
Odkaz na hotfixy:
http://forums.pinnaclesys.com/forums/thread/518588.aspx
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Toto téma slouží k upozornění na opravy a hotfixy.Proto je zamčeno.Pro dotazy založte téma.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host