kopírování efektu

Odpovědět
apendixen
Příspěvky: 93
Registrován: 04.02.2009, 07:10
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda jde u programu např.zmenšení fotky aplikovat na ostatní v časové ose?Mám na mysli:podklad pod fotkou je jednobarevný ,fotka zmenšená tak,že barva podkladu je viditelná po obvodu celé fotky.Abych nemusel toto dělat u každé fotky,ctěl bych provedení u jedné fotky zkopírovat a efekt vložit na ostatní fotky,jako to jde u Pinnacle. (kopírovat efekt a vložit efekt na více snímků)
evik
Příspěvky: 21
Registrován: 09.06.2011, 12:58
Kontaktovat uživatele:

Snad by to šlo funkcí trikový pohyb do statických obrázků. Dole vlevo, druhá funkce pod kloboukem s hůlkou. Vybrat styl například "zvětšit a zmenšit" zmenšit fotografii, pohrát si s nastavením klíčových bodů tak aby se nehýbala a pak dát "použít na vše".
apendixen
Příspěvky: 93
Registrován: 04.02.2009, 07:10
Kontaktovat uživatele:

Tak mám asi jinej PD,protože ta popisovaná funkce mi nabízí vše možné,jen ne možnost "zmenšit a zvětšit."Myslím tím u fotek.No nicméně,ve spolupráci s Pinnaclem to jde celkem snadno vytvořit a potom používat dál.
Děkuji Evik za reakci
jano101
Příspěvky: 13
Registrován: 30.12.2011, 16:03
Kontaktovat uživatele:

chcem sa opýtať či je v PowerDirectore lokálna možnosť renderovania klipu ?
príklad na klip aplikujem nejaký filter alebo úpravu a chcem aby pri prehrávaní nevznikalo žiadne sekanie .....

v premiere sa to riešilo enterom
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů