Kopírování souborů z jednoho projektu do druhého

starecek
Příspěvky: 29
Registrován: 13.04.2011, 16:42
Kontaktovat uživatele:

Pokud to bude upgr. verze 11 na další verzi 11, vše zůstává v platnosti. Při upgr. se nic neodinstalovává.
V tom prvním obr. je okno Properties (vlastnosti) projektu. Ten druhý, ten je správný, vlastnosti daného presetu (v tomto případě tedy titulku).
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Obávám se,že funkce ukládání vlastních titulků jak to bylo v PS, ale ani tam to nebylo nejjedndodušší ve Vegasu nebude.
Takže po kompletní reinstalaci včetně systému se budou muset tvořit znova.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Sony má na webu program Preset Manager, který by měl sloužit ke správě presetů. S verzí Movie Studio se mi nepodařilo ho rozchodit, tak někdo můžete vyzkoušet co řekne na Vegas Pro. Nebo je jen pro starší verze, nevím, nenašel jsem k němu žádné podrobnější informace.
http://www.sonycreativesoftware.com/dl/ ... ?dwnid=115

Jedinou možností která mě napadá je asi všechny vlastní titulky naskládat do jednoho projektu, ten pak zkopírovat do nového systému, otevřít a z titulků opět poukládat presety.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Díky za typ Marte. Jen pořád nevím, kam se ty presety s koncovkou .fspreset ukládají a bez toho to jaksi nemohu spravovat.

Varianta s ukládáním vlastních titulků do jediného projektu mě také bleskla hlavou.

Počkám, co na Preset manager řekne MISTER Steviezah. To je kouzelník, tem by si mohl vědět rady, jak to rozchodit. :-)
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Podle mě .fspreset jsou soubory které se dají z programu vyexportovat nebo do něj načíst. Samotné presety budou někde v registru a program by s nimi měl umět pracovat (ukládat je do .fspreset).

Jenže když dám Edit->Refresh system presets tak se nic nezobrazí, vše je prázdné. Předpokládal jsem, že je to tím že to nespolupracuje s Vegas Movie Studio.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já mám stejnou zkušenost u Vegas Pro 11, takže problém bude asi někde jinde. V návodu jasně píší, že to mj. Movie Studio podporuje. bohužel je to anglicky a ta je u mne tak chabá, že nemám bez překladu šanci se podle toho řídit.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Myslím pánové,že se jedná o Preset Manager pro efekty z Acidu a Sound Fondry pro přenos do Vegasu.Ani jedno nemám,ale už jenom
přípona mě k tomu evokuje.Něco jsem o něm našel a vypadá to,že je to mimo jiné zastaralá záležitost.
Pokud jste si Manager nainstalovali default, je ve složce Program Files(x86)/Sony/Preset Manager 2.0 a tam najdete soubor sfpresetmngr_readme.html.
Nic převratného jsem tam sice neobjevil,jen jsem z toho usoudil a z helpu oč se jedná.
Cesta platí i pro 64 bitové Windows.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host