Kniha - Upravujeme video v programu Vegas

Odpovědět
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Všem, co mají zájem o knihu UPRAVUJEME VIDEO V PROGRAMU VEGAS, od Douglas Spotted Eagle a nemohou ji sehnat, tak je k mání na adrese: Comenius knihkupectví
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Včera jsem objednal, dnes ji mám doma. Tomu říkám kvalitní služby.

Jsem rád, že tu knihu mám. I, když je psána pro Vegas 5, má stále co nabídnout. Je napsána velmi dobře a srozumitelně. Už se těším, že se do ní ve volných chvílích zcela ponořím a naučím se tak mnohému, co je potřeba k dobrému obecnému ovládnutí Sony Vegas.

Doporučuji každému, kdo to myslí s Vegas vážně.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Přemýšlel jsem o této knize,pokusím si ji vypůjčit.Bude mi to sice déle trvat než se naučím dělat s Vegasem podle manuálu
ale vzhledem k tomu co jsem kde vyčetl je rozdíl mezi verzemi a to dost podstatný,hlavně v ovládání.Ve verzi 10 stačilo vybrat
úsek pro přehrávání aby se zastavilo tam kde chci a ve verzi 11 ten úsek musím ještě vybrat.Ale věřím,že k obecnému pochopení
to snad bude stačit.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

"Ve verzi 10 stačilo vybrat úsek pro přehrávání, aby se zastavilo tam kde chci a ve verzi 11 ten úsek musím ještě vybrat." Promiňte Stevie, ale této větě nerozumím. Určitě se najdou v ovládání odlišnosti, ale fundament bude stejný nebo velmi podobný. O tom mohu zasvěceně hovořit, až si knihu přečtu.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Odpověď by měla patřit do jiného vlákna.Založím ho nebo se kouknu jestli tu není podobný dotaz.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host