PIXELA nelze zapsat data na externí disk

Odpovědět
Janule
Příspěvky: 1
Registrován: 31.01.2012, 14:47
Kontaktovat uživatele:

Mám hardisk Verbatim 500Gb a chtěla jsem na něj zapsat video soubory 64 Gb 2000 souborů.Pracuji s PIXELA image mixer a exportovat se mi daří pouze video na PC .Potřebuji to video někde zazálohovat a poté později zeditovat atd..pokud video / mts/ zedituji a uložím /m2ts/ už ho ale nezkopíruji na externí d.Pouze do PC a to ještě opravdu malé soubory. S velkými se mi PC kousne.....není to starý PC ..mám ho asi2 roky...se souborem 1 GB by si měl poradit ...myslím.X(....jak to mám udělat? dá se třeba video překonvertovat do nějakéhojiného formátu a nějak zkomprimovat a pak překopírovat?.................prosím......už jsem z toho na nervy!(:P) ještě chci dodat, že jsem na ten verbatim externí nemohla dostat ani fotky ...a to výrobce píše, že není potřeba formátovat...po zformátování se mi to podařilo, ale tohle prostě ne a ne. ty video soubory mají asi uložený části na celým PC že? páč mi to píše, že soubor nebo cesta bla bla nenalezen// proto to nejde zkopírovat.díky všem za jakoukoli rafu!!!!!!!!!!!!! Jaňule
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Svůj externí disk Verbatim zformátuje na NTFS souborový formát. potom by neměl být problém uložit na něj i veliké video soubory. Odhaduji, že teď je naformátován na FAT32. Snad se nemýlím.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů