Virtual PC 64 bitů

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Potřeboval bych otestovat instalaci Ediusa v 64 bit Win 7.Zkoušel jsem od microsoftu Virtual PC a došlo k paradoxu.Můj systém je 64 bitů,ale když se pokusím
o instalaci téhož do virtual PC vyhodí mi to hlášku,že procesor nepodporuje 64 bitů.
Nemám čas nad tím bádat,máte někdo nějaký tip jak nainstalovat nějaký virtual PC abych na to mohl nainstalit 64 bitů Win 7?
Můj současný systém je 4jádro AMD 2,8 GHz 6GB RAM a na tom mi Edius jede.Nechci rejpat do něčeho co funguje.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím také jsem nad tím když jsem začínal s virtuálem laboroval.Já to mám nainstalované na VMware 7.1.4.Mám tam XP Pro,Enterprise 7 32 , Enterprise 7 64
a Wistu Bussines.
Mám to nainstalované na Intel Core 2 6600 2.4.Bohužel ne všechny CPU podporují virtualizaci /je na to malý samospouštěcí soft na otestování CPU zda podporuje a nebo ne/.Toto jsem také sháněl proč to vyhodí hlášku o nepodporování 64 bitů když jsem osadil u syna CPU i7 2600K /přitom 32 OS šli nainstalovat ale došlo ke zpomalení a nabourání celého PC/ musel jsem znovu začít s instalaci OS i když jsem virtuál úplně odboural.Takže to mám nainstalované pouze u sebe na PC.

Tady je ten test.soft http://www.ulozto.cz/11935414/securable-exe je to malý prográmek.

Mám na Enterprise 64 nainstalovaný kompletní balík Adobe CS 5.5 a mezi tím i Adobe Premiere CS 5.5 takže si myslím,že s instalací Ediusu nebude problém.
Mám tedy pouze v.6.02 takže mohu zkusit tuto verzy /pokud chcete/ ale musím upozornit,že virtuál si nainstaluje svoji virtuální GPU a ta bohužel nemá nic společného s vlastní GPU v systému PC takže jsou pak samozřejmě omezeny některé další pokusy za pomocí grafiky.Mě to ale naprosto vyhovuje.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Otestoval jsem systém staženým prográmkem a zjistil jsem,že vyhovuje.To jsem z toho jelen.No nic někde seženu WMware a uvidíme.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Je již VMware 8.Má ale 500MB.Vždy s novou verzí pokud to najde starou tak se musí původní smazat.Podle mého by to tedy u Vás mělo fungovat.Může to být tím
virtuálem od mrkvosoftu mám dojem,že byl zdarma.Jednou jsem ho měl také nainstalovaný ale nepodporoval ještě virtuální mechaniky a USB.VMware bylo vždy dál.
Zkusil jsem tedy nainstalovat Edius 6.02 včetně key a zdá se to funkční nezkoušel jsem pouze export.Uloží se to ale do Program Files /86/.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Uložení do Program Files(x86) je v pořádku.Grass Valley nepíše nic o tom,že by Edius byl plně 64 bitová aplikace.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host