Recenze na Avid Studio

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Na tvfreak.cz se dnes objevila recenze "Pinnacle Studio 15 nebo Avid Studio 1".
http://www.tvfreak.cz/art_doc-E42A51A4F ... 809FD.html
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Měl jsem za to,že tvfreak je tendenční vůči čemukoliv od Pinnacla nebo Avidu jenom co se týká uživatelů.Proto jsem tam ukončil jakékoliv svoje aktivity.
Vidím,že i Admin Mike šlápl vedle.Takže tato recenze má pro mně hodnotu informačního šumu.
Co vytýkám?
V prvé řadě bordel v jeho operačním systému,který recenzent ani neuznal za vhodné uvést.Včetně stroje na kterém testoval.Z recenze mám dojem ,že recenzoval na střepu,který uvádí na začátku.Avid studio je počeštěno plně,je ovšem otázkou co za paskvil byl recenzentovi zapůjčen.Když jsem viděl ty česko anglické screeny
je na vině špatný MUI language pack.Tím chci říci,že se jedná o počeštěná Windows,ale špatně.Instaloval jsem několik zkušebních verzí,ani jedna nevykazovala podobné chyby.
Zcela chybí informace o tom,že Avid umí plně 50p,ale i 60p.To znamená,že na timeline vidím a napočítám skutečně 50 nebo 60 snímků.Na mysli mám toto:

50p
[attachment 91 50p.jpg]

60p
[attachment 92 60p.jpg]

Já mám Avid plně česky:

[attachment 93 Avid_CZ.jpg]

Nechce se mi dále rozebírat recenzi,pro mě je to ztracený čas.Bohužel recenze dnes nepíší uživatelé programu nebo recenzenti, s ním delší dobu pracující,což z této evidentně čiší.

P.S.Jenom doplním:Kdyby si recenzent aspoň přečetl manuál,zjistil by,že lze pracovat s prostorovým zvukem.Na obrázku je umístění zvukového zdroje do levého zadního reproduktoru.Samozřejmě je vidět i použití klíčových snímků kde jsem zdroj zvuku přemísťoval.Takže tvrzení recenzenta se nazakládá na pravdě,Tohle už mě nebaví,další bludy nehodlám komentovat.

[attachment 94 pan_5_1.jpg]
Přílohy
pan_5_1.jpg
pan_5_1.jpg (278.86 KiB) Zobrazeno 586 x
Avid_CZ.jpg
Avid_CZ.jpg (149.2 KiB) Zobrazeno 586 x
60p.jpg
60p.jpg (241.59 KiB) Zobrazeno 586 x
50p.jpg
50p.jpg (259.24 KiB) Zobrazeno 586 x
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Abych to tu nemusel vypisovat, přečtěte si diskuzi o recenzi pod článkem.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Přidávám odkaz na hodnocení a test Avid Studia.Já nemám námitek k zařazení Avidu do dané kategorie, což je Základní videoeditor.Musím konstatovat,že občas je
nutné vystrčit lebu z našeho českého pidirybníčku a rozšířit si vědomosti.
http://www.videomaker.com/article/15265/2/
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Úchvatný závěr recenzenta:já jsem fanoušek Avidu a a proto nesnesu,že má chybu.Ale že recenzi vytýkám co v ní není a totéž chce i někdo jiný a nakonec se dovíme
že to přece není možné otestovat a přitom stačí jednoduchý úkon, který i poradím........
Že jsem vůbec ten odkaz na Videomaker vytahoval,moje chyba a hloupost, protože jsem k tomu nenapsal co tím myslím.
Trvám na svém původním hodnocení recenze a nemíním na tom nic měnit.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů