Jak začalo téma o Architectu

Authoring v Sony/Magix DVD Architect a DVD Architect Studio
Odpovědět
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Vážení. Jsem si vědom toho, že toto není střihový, nýbrž autorizační program. Prosím každého, v tomto programu erudovaného tvůrce, aby tu přispěl vším, co ví o tomto programu a může pomoci se v něm orientovat a pracovat. hledal jsem po webu, našel psaný český návod, dále několik tutorialů na YouTube, ale nejsem schopen pochopit principy tvorby menu, jelikož je velmi odlišný od práce s vytvářením menu v Pinnacle Studio. UVÍTÁM KAŽDOU POMOC, KTERÁ POVEDE K TOMU POROZUMĚT PRINCIPU TVORBY V DVD ARCHITECT. Chci dělat AVCHD DVD a BD disky. Díky předem každému, kdo mi pomůže naučit mě v tomto, bohužel jen anglickému softu pracovat. Být česky, nejspíš bych to postupně rozklíčoval, ale takto jsem bezradný.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Authoring ke střihu určitě patří. Dostávám se pomalu taky do situace kdy musím zjistit jak dostat AVCHD na BD (zatím všechna videa skladuji na disku, ale věčně to tak dělat nepůjde). Na tvorbu BD menu v Pinnacle jsem tady četl negativní ohlasy, takže jediná volba je asi Architect. Mám DVD Architect Studio 5, který byl součstí Movie Studia HD platinum. Nevím jestli je to stejná verze jakou máte Vy, nebo jestli je nějak ořezaná, ale možnost Bluray tam je (AVCHD DVD ale zřejmě chybí). Mám k tomu i knihu o značné tloušťce tak věřím že z ní nějaké informace vyčtu. DVD s menu (hlavní menu + podmenu) jsem již v architectu dělal, tak myslím že v tom nebude rozdíl, jen si to připomenout. Pokud tedy nejste proti nebo někdo nenapíše nějaký postup, můžeme se tu tím zkusit nějak "prokousat". Zítra se na to mrknu a dám vědět.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Tohle vlákno vzniklo díky našemu přirozenému nešvaru plácat příspěvky jeden přes druhý.:D
Pokusil jsem se v tom udělat pořádek.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host